Grožis

Plaukų priežiūra žiemos sezonu

Publikuotas 2022 8 lapkričio views 1885
Plaukų priežiūra žiemos sezonu

Atšiaurus žiemos oras būna negailestingas ne tik odai, bet ir plaukams. Saugokite savo plaukus ne tik nuo arktinio šalčio ar gūsingo vėjo, bet ir nuo elektrinimosi bei šilto patalpų oro. Laikantis šių patarimų pavasario sulauksite spindinčiomis sruogomis.

Dėvėkite kepurę

Kepurės dėvėjimas žiemą plaukus saugo nuo sauso oro lauke, sniego, vėjo ir lietaus. Neverta jaudintis dėl kepurės sugadintos šukuosenos, nes skirtingos sąlygos džiovina plaukus ir gali padaryti juos jautrius lūžinėjimui.

Įsigykite oro drėkintuvą

Norite sužinoti paprastą būdą kovoje su išsausėjusiais plaukais žiemą? Naudokite oro drėkintuvą. Šildymas išdžiovina orą patalpose, o kartu džiovina ir plaukus. Drėkintuvas sugrąžins orui drėgmę, o plaukams blizgesį.

Reguliariai pasikirpkite

Plaukų pakirpimas kas 4-8 savaites padeda išlaikyti sveiką ir šviežią plaukų išvaizdą.

Sumažinkite temperatūrą duše

Nors lauke tvyrant stingdančiai temperatūrai svajojate apie garuojantį karštą dušą, karštas vanduo gali ištraukti drėgmę, todėl jūsų plaukai tampa trapūs ir linkę lūžinėti.

Venkite formavimo karštomis priemonėmis

Geriausia leisti plaukams išdžiūti natūraliai. Plaukų džiovintuvai išpučia drėgmę iš plaukų, tuo tarpu, natūraliai išdžiūvę plaukai išlaiko žvilgesį ir sveiką išvaizdą. Stenkitės vengti plaukų garbanojimo/tiesinimo žiemą, ir vietoj to atraskite naujas supintų, surištų ar susegtų plaukų šukuosenas.

Neišeikite iš namų šlapiais plaukais

Buvimas lauke žiemą šlapiais plaukais gali juos pažeisti, todėl skubant geriau išdžiovinti plaukus džiovintuvu, negu išeiti į lauką drėgna galva.

Palepinkite plaukų aliejais

Žiemą skurstantiems plaukams drėgmę sugrąžins aliejaus pagrindu sukurtos priemonės plaukams. Pasirinkite neapsunkinančią priemonę su argano aliejumi, kuris greitai atgaivina sausus ir pažeistus plaukus.

Venkite dažnų plovimų

Jeigu plaunate galvą kiekvieną dieną, žiemą teks keisti įpročius. Pernelyg dažnai plaunant plaukus panaikinama natūrali riebalinė apsauga nuo išsausėjimo. Tai ypač svarbu plaukams žiemos metu. Stenkitės plauti kuo rečiau, bent jau kas antrą dieną. Jeigu pastebėjote, kad plaukai labai išsausėję, darykite trijų dienų pertraukas tarp plovimų. Sausas šampūnas yra dar vienas puikus būdas sumažinti plovimų dažnumui. Sausas šampūnas atveria plauko stiebą ir atšviežina šukuoseną. Sausas šampūnas taip pat palaikys plaukų švarą ir malonų kvapą.
Svarbiausia naudoti jūsų plaukų tipui tinkamiausią priemonę, o įsigyti plaukų šampūną internetu yra paprasta ir patogu.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Kokie plaukų formavimo prietaisai negadina plauko?
Grožis

Kokie plaukų formavimo prietaisai negadina plauko?

Ne paslaptis, kad karštis daugiau ar mažiau paveikia mūsų plaukus, tad formuodami įvairias šukuosenas, rizikuojame juos pažeisti. Visgi, tai puikiai supranta ir plaukų formavimo prietaisų gamintojai: jie nuolat stengiasi atrasti naujų technologijų, kurios leistų formuoti plaukus kuo mažiau juos pažeidžiant. Šį kartą aptarsime keletą populiariausių prietaisų. Dyson Supersonic plaukų džiovintuvai Šie plaukų džiovintuvai sukurti taip, […]

views 866
Kokius kosmetikos gamintojus verta pasirinkti?
Grožis

Kokius kosmetikos gamintojus verta pasirinkti?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su skirtingomis odos problemomis ir iš jos priežiūrai skirtų priemonių tikisi skirtingų savybių – būtent dėl to sunku nuspręsti, kurios iš jų iš tiesų yra geriausios. Visgi, šiuo atveju verta atkreipti dėmesį į prekinį ženklą: žymiausi gamintojai ne veltui pelnė pirkėjų pasitikėjimą – tokios kompanijos dažniausiai yra orientuotos į nepriekaištingą odos […]

views 1771
Balti dantys: kaip to pasiekti?
Grožis

Balti dantys: kaip to pasiekti?

Balti dantys – estetiškos šypsenos atributas. Nesunku pastebėti, kad baltus dantis norime turėti kiekvienas. Tačiau, kaip to pasiekti? Gera žinia ta, kad yra labai daug būdų bei priemonių, kurios jus priartins ypač tviskančios šypsenos, o kai kurios iš jų tokios paprastos, kad net nesusimąstome. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad žmonės, kurie reguliariai mėgaujasi braškėmis, turi baltesnius […]

views 2504
Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims
Grožis

Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims

Moteris mėgsta puoštis ir tai nėra jokia naujiena. Sunku rasti moterį, kuri nenorėtų pasidabinti išskirtiniais, kokybiškais ir elegantiškais aksesuarais. Vienas iš tokių aksesuarų yra ir minimalistiniai rankų darbo auskarai. Kokioms progoms tinka minimalistiniai rankų darbo auskarai? Rankų darbo minimalistiniai auskarai yra itin universalus pasirinkimas. Jie puikiai tinka kaip aksesuaras, papuošiantis bet kurį šventinį įvaizdį. Šie […]

views 2067
Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?
Grožis

Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?

Kai prasideda geri orai, o žmogus yra neįdegęs, jis gali imti drovėtis parodyti viešumoje savo blyškų kūną. Kad to nereikėtų daryti, į pagalbą būtų galima pasitelkti į pagalbą kosmetines priemones. Geriausiai savaiminiam įdegiui pasitarnauja specialiai tam skirti kūno kremai. Tiesa, prieš pasirenkant kremą reikėtų įvertinti jo sudėtį, kad jame nebūtų galinčių pakenkti alergenų. Ką reikia […]

views 2246