Grožis

Plaukų priežiūra žiemos sezonu

Publikuotas 2022 8 lapkričio views 2249
Plaukų priežiūra žiemos sezonu

Atšiaurus žiemos oras būna negailestingas ne tik odai, bet ir plaukams. Saugokite savo plaukus ne tik nuo arktinio šalčio ar gūsingo vėjo, bet ir nuo elektrinimosi bei šilto patalpų oro. Laikantis šių patarimų pavasario sulauksite spindinčiomis sruogomis.

Dėvėkite kepurę

Kepurės dėvėjimas žiemą plaukus saugo nuo sauso oro lauke, sniego, vėjo ir lietaus. Neverta jaudintis dėl kepurės sugadintos šukuosenos, nes skirtingos sąlygos džiovina plaukus ir gali padaryti juos jautrius lūžinėjimui.

Įsigykite oro drėkintuvą

Norite sužinoti paprastą būdą kovoje su išsausėjusiais plaukais žiemą? Naudokite oro drėkintuvą. Šildymas išdžiovina orą patalpose, o kartu džiovina ir plaukus. Drėkintuvas sugrąžins orui drėgmę, o plaukams blizgesį.

Reguliariai pasikirpkite

Plaukų pakirpimas kas 4-8 savaites padeda išlaikyti sveiką ir šviežią plaukų išvaizdą.

Sumažinkite temperatūrą duše

Nors lauke tvyrant stingdančiai temperatūrai svajojate apie garuojantį karštą dušą, karštas vanduo gali ištraukti drėgmę, todėl jūsų plaukai tampa trapūs ir linkę lūžinėti.

Venkite formavimo karštomis priemonėmis

Geriausia leisti plaukams išdžiūti natūraliai. Plaukų džiovintuvai išpučia drėgmę iš plaukų, tuo tarpu, natūraliai išdžiūvę plaukai išlaiko žvilgesį ir sveiką išvaizdą. Stenkitės vengti plaukų garbanojimo/tiesinimo žiemą, ir vietoj to atraskite naujas supintų, surištų ar susegtų plaukų šukuosenas.

Neišeikite iš namų šlapiais plaukais

Buvimas lauke žiemą šlapiais plaukais gali juos pažeisti, todėl skubant geriau išdžiovinti plaukus džiovintuvu, negu išeiti į lauką drėgna galva.

Palepinkite plaukų aliejais

Žiemą skurstantiems plaukams drėgmę sugrąžins aliejaus pagrindu sukurtos priemonės plaukams. Pasirinkite neapsunkinančią priemonę su argano aliejumi, kuris greitai atgaivina sausus ir pažeistus plaukus.

Venkite dažnų plovimų

Jeigu plaunate galvą kiekvieną dieną, žiemą teks keisti įpročius. Pernelyg dažnai plaunant plaukus panaikinama natūrali riebalinė apsauga nuo išsausėjimo. Tai ypač svarbu plaukams žiemos metu. Stenkitės plauti kuo rečiau, bent jau kas antrą dieną. Jeigu pastebėjote, kad plaukai labai išsausėję, darykite trijų dienų pertraukas tarp plovimų. Sausas šampūnas yra dar vienas puikus būdas sumažinti plovimų dažnumui. Sausas šampūnas atveria plauko stiebą ir atšviežina šukuoseną. Sausas šampūnas taip pat palaikys plaukų švarą ir malonų kvapą.
Svarbiausia naudoti jūsų plaukų tipui tinkamiausią priemonę, o įsigyti plaukų šampūną internetu yra paprasta ir patogu.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Grožis

Kaip elgtis po dantų balinimo procedūros? Odontologų įžvalgos

Viena populiariausių odontologijos procedūrų, leidžiančių džiaugtis nepriekaištinga ir spindinčia šypsena, – profesionali dantų balinimo procedūra. Tai viena iš dažniausiai atliekamų estetinių dantų priežiūros procedūrų, po kurios dantys tampa baltesni, o šypsotis norisi dažniau. Norint, kad dantys išliktų kuo ilgiau spindintys, svarbu atsiminti kelias jų priežiūros taisykles. Kelias naudingas profesionalų įžvalgas rasite šiame straipsnyje. Venkite tam […]

views 42
Grožis

Išmėginkite: paprastas, tačiau patogus ir veiksmingas būdas išsirinkti kvepalus

Kvepalai mus ne tik apgaubia mėgstamu svaiginančiu aromatu, bet ir padeda kurti įvaizdį, leidžia papasakoti aplinkiniams savo istoriją. Jie gali tapti itin svarbiu akcentu ir savotišku nematomu aksesuaru. Na, o kaip išsirinkti tokius kvepalus, kurie geriausiai atspindėtų mūsų asmenybę ir perteiktų nuotaikas, keltų malonias asociacijas ir džiugintų? Patarimų šiuo klausimu išties daug, – nuo pačių […]

views 103
Grožis

Nišiniai kvepalai: viskas, ką turėtumėte apie juos žinoti

Nuo senų laikų kvepalai buvo neatsiejama žmonių kasdienybės dalis, o šiandien daugelis ieško unikalių, išskirtinių aromatų, kurie atspindėtų jų asmenybę ir stilių. Pasaulyje vis labiau populiarėjantys nišiniai kvepalai siūlo alternatyvą masinės rinkos kvepalams, pritraukdami dėmesį savo originalumu, kokybe ir individualumu. Šis straipsnis kviečia į pažintį su nišiniais kvepalais ir jų pasauliu. Mes išnagrinėsime, kas yra […]

views 84
Grožis

Į ką atsižvelgti renkantis kliniką pilvo plastikai atlikti?

Kai pradedame mesti svorį, svajojame apie gražų, dailų ir liekną kūną. Daugelis sėkmingai numeta daug svorio. Deja, laisvos odos perteklius ant pilvo kartais trukdo visiškam pasitenkinimui svorio metimo procesu. Kodėl tai vyksta? Metant antsvorį, oda dažnai neatlaiko susitraukimo (arba nepajėgia to padaryti), o kolageno skaidulos nesugeba taip reikšmingai grįžti į savo buvusią formą, kai yra […]

views 61
Grožis

Kuo ypatingi korėjietiški plaukų kondicionieriai?

Korėjiečių grožio pasaulis sukėlė revoliuciją plaukų priežiūros srityje, o korėjietiški kondicionieriai dabar užima trokštamą vietą daugelyje kasdienių procedūrų. Tačiau kuo šie plaukų kondicionieriai iš tiesų išsiskiria? Pasinerkime į sudedamąsias dalis, metodus ir filosofiją, dėl kurių jie yra nepaprastai veiksmingi. Naujoviškos tekstūros Korėjietiški kondicionieriai yra ne tik standartinės kreminės formulės. Čia rasite aliejumi prisotintų intensyvaus maitinimo […]

views 173