Pavasaris – metas keisti odą

Publikuotas 2017 24 balandžio views 4937
Pavasaris – metas keisti odą Pavasaris – metas keisti odą

Po žiemos mūsų oda būna balta, šiek tiek papilkėjusi ir dažnai dehidratuota, todėl pažiūrėjus į veidrodį, norisi grįžti atgal į lovą ir palįsti po antklode. Bet yra kelios paprastos gudrybės, kurios pagerins odos būklę bei išvaizdą. Jei pasinaudosite jomis, galėsite džiaugtis pavasario saule ir sveika oda pasinerti į vasaros malonumus.

Odos šveitimas kartą per savaitę

Esant normalioms aplinkos sąlygoms turėtume pakeisti apie 30000 negyvų odos ląstelių. Tačiau žiemą nuo sauso patalpų oro ir šalto oro lauke gaminasi didesnis kiekis negyvų ląstelių, kurių neįmanoma atsikratyti natūraliai. Todėl turime imtis specialios pagalbos savo odai. Odos šveitimas pašalina bet kokias negyvas ląsteles, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, palieka veido odą daug lygesnę ir skaistesnę. Pašalinus negyvas odos ląsteles geriau įsigeria odą maitinantys ir drėkinantys produktai, taip jie tampa efektyvesni. Odos šveitimas pagerina kraujo apytaką, todėl oda geriau aprūpinama deguonimi.

Odos šveitimo priemonės

Jei šaltuoju sezonu dažnai patingėdavote atlikti odos pilingą, tam puikiai tiks pavasaris. Kartą per savaitę (dažnesnis odos pilingas gali išsausinti jautrią veido odą) švelniais sukamaisiais judesiais atlikite veido odos šveitimą. Tam puikiai tiks ir namuose turimos priemonės: rudasis cukrus, druska, kavos tirščiai, aliejai. Nors odos šveitimas itin naudingas spuoguotai odai, tačiau spuoguotos ar pažeistos odos patiems šveisti nerekomenduojama, taip tik dar labiau ją užkrėsite. Nepamirškite ir savo kūno odos. Tam naudokite maitinamąjį kūno šveitimą.

Investuokite į drėkinamuosius kremus

Šiltuoju metų laiku oda linkusi  gaminti daugiau riebalų, todėl mes negalime naudoti tų pačių veido kremų ištisus metus. Jei po žiemos vis dar naudojate riebų maitinamąjį kremą, vaidinasi turite jį pakeisti lengvesniu. Pavasarį ir vasarą patariame naudoti drėkinamąjį kremą, kuriame yra apsauga nuo saulės bei aplinkos taršos, ir jūsų oda jums padėkos.

Apsauga nuo saulės
Ne paslaptis, kad visos svajojame apie gražų ir, žinoma, sveiką įdegį, todėl labai svarbu nepamiršti tinkamos apsaugos nuo saulės. Labai svarbu odą paruošti pirmosioms saulės vonioms. Tam galite pradėti gerti beta karotino tabletes, kurios gerina odos būklę ir koreguoja jos spalvą. Jei norite, kad pirmieji saulės spinduliai švelniai paliestų jūsų veidą, naudokite veidui skirtą aliejų tolygiam įdegiui ir jūsų oda atrodys švytinti ir žavinga.

 

Atminkite, jei norite turėti nepriekaištingą odą, vien kasdieninės grožio rutinos nepakanka. Svarbu palaikyti fizinį aktyvumą ir sveikai maitintis.

Pavasaris – metas keisti odą

Pavasaris – metas keisti odą

 

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai