Padėkime skrandžiui per šventes

Publikuotas 2017 20 gruodžio views 6636

Miestas ir širdys pasipuošė laukimu. Įsižiebė ne tik gatvės, bet ir viltys. Skubame pakuoti paskutiniąsias dovanas. Greitai pasimatysime su pačiais artimiausiais žmonėmis ir kartu susėsime prie šventinio stalo. Tačiau gražiausios metų šventės gali būti ne vien tik džiaugsmas, bet ir didelis iššūkis mūsų skrandžiui, ir visai virškinimo sistemai.

Maisto iššūkis

Prieš didžiąsias metų šventes ne tik ieškome džiuginančių dovanų artimiesiems, bet ir lakstome parduotuvėje su pirkinių maistui sąrašais. Visi planuojame, ką skanaus gaminsime valgyti, ir sočiai prisikirsime tarsi už visus metus. Tikriausiai žinote tą jausmą, kai jaučiamės pilni ir apsunkę, tačiau vis tiek negalime patraukti savo maisto lėkštės, nes stalas lūžta nuo gardėsių, viskas taip skanu ir visko tiesiog būtina paragauti. Mokslininkų atlikti tyrimai parodė, ką mes jau žinome: mūsų smegenys gali lengvai ignoruoti kūno siunčiamus signalus nustoti valgyti, net jei žinome, kad pasekmės bus nemalonios.

Virškinimo problemos

Daugybė skirtingų ir nesuderintų maisto produktų, riebus ar pernelyg saldus maistas gali būti tikras iššūkis skrandžiui bei virškinimo sistemai. Stipriai persivalgius atsiranda sunkumas skrandyje ir dažnu atveju mums ima trūkti oro. Pykinimas gali kilti tada, kai greitai valgome ir prastai sukramtome maistą. Daugybė maisto apsunkina virškinimo sistemą ir lėtina kitas organizmo funkcijas, jaučiami spazmai pilvo srityje. Galų gale, per didelis kiekis maisto mus apsunkina ir vietoj to, kad per šventes būtume gyvybingi ir bendrautume, jaučiamės vangūs ir mieguisti. Ką daryti? Išeitis visada yra.

Natūrali pagalba

Vaistinius augalus įvairioms ligoms gydyti žmonės naudoja jau daugelį metų.Susidūrus su virškinimo problemomis gali padėti tradicinis augalinis vaistinis preparatas VIDURIŲ LAŠAI VALENTIS. Augalinė sudėtis: valerijonų tinktūra, karčiųjų kiečių žolės tinktūra, pipirmėčių lapų tinktūra, standartizuota šunvyšnių lapų tinktūra užtikrina saugų vartojimą bei efektyvų gydymą. Augalinis preparatas turi daug veikliųjų medžiagų, kurios  gerina apetitą bei virškinamojo trakto veiklą, malšina žarnyno ir tulžies takų spazmus, vidurių pūtimą, o tai itin aktualu šventiniu laikotarpiu. Vaisto nerekomenduotina vartoti jaunesniems kaip 18 metų asmenims. Suaugusiems reikėtų gerti po 10 – 20 lašų 2 – 3 kartus per dieną 30 min. prieš valgį. Vartoti ilgiau negu 1 savaitę galima tik pasitarus su gydytoju.

VIDURIŲ LAŠAI VALENTIS geriamieji lašai (tirpalas) Sudėtis: 1 ml tirpalo yra: 0,4 ml Valeriana officinalis L., radix (valerijonų šaknų) tinktūros (1:5, ekstrahentas 70 % (V/V) etanolis), 0,3 ml Artemisia absinthium L., herba (karčiųjų kiečių žolės) tinktūros (1:5, ekstrahentas 70 % (V/V) etanolis), 0,2 ml Mentha piperita L., folium (pipirmėčių lapų) tinktūros (1:20, ekstrahentas 90 % (V/V) etanolis), 0,1 ml Atropa belladonna L., folium (šunvyšnių lapų) tinktūros (1:10, ekstrahentas 70 % (V/V) etanolis). Indikacijos: tradicinis augalinis vaistinis preparatas, kurio indikacijos pagrįstos tik ilgalaikiu vartojimu, skirtas apetitui bei virškinamojo trakto veiklai gerinti, žarnyno ir tulžies takų spazmams, vidurių pūtimui mažinti. Vartojimas: gerti 30 min. prieš valgį 2 – 3 kartus per dieną po 10 – 20 lašų. Vartoti ilgiau negu 1 – 2 savaites galima tik pasitarus su gydytoju. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas bent vienai iš sudedamųjų mišinio dalių, padidėjęs akispūdis. Specialūs įspėjimai: vaistinio preparato nerekomenduojama naudoti jaunesniems nei 18 metų asmenims. Jeigu vartojant šį vaistą ilgiau kaip 1-2 savaites simptomai išlieka, būtina pasitarti su gydytoju ar kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu Jei sutrikęs virškinamojo trakto ar tulžies takų praeinamumas, šlapinimasis, širdies ritmas, nepakankama kepenų arba inkstų veikla, vaisto vartoti nerekomenduojama. Šio vaisto sudėtyje yra ne mažiau kaip 61,5 % (V/V) etanolio. Reklamos teksto parengimo data: 2017-12-20. Tradicinis augalinis vaistas, kurio indikacijos pagrįstos tik ilgalaikiu vartojimu. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

 

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai