Kur geriausia kelti vestuves vasarą?

Publikuotas 2022 5 rugsėjo views 1896
Kur geriausia kelti vestuves vasarą?

Vasarą, jeigu orai geri, labai patogu įvairiausias šeimos šventes, tame tarpe ir vestuves, labai patogu rengti po atviru dangumi, nes lauke žymiai daugiau erdvės nei uždarose patalpose. Jei keliate dideles vestuves gamtoje, o ne po stogu, tada tikrai jums bus reikalinga stalų nuoma vestuvėms. Kita vertus, juos verta išsinuomoti ir keliant vestuves po stogu.

Kaip patogiau sustatyti stalus lauke, o kaip – uždarose patalpose?

Stalų išdėliojimas lauke per vestuves neturi kokių nors griežtų nustatymų, kiekvienas jų rengėjas sprendžia pagal save. Nuo senų laikų mūsų tautiečiai vestuvininkus dažniausiai stengiasi susodinti prie viena ilga linija sustatytų stačiakampių stalų, kad visi sutilptų. Be to, tada stalus patogu nukrauti valgiais ir gėrimais. Šitaip sėdint vestuvininkams labai patogu susikibti už parankių, siūbuoti į šonus ir kartu traukti smagias vestuvines dainas.
O jei vestuvės vyksta uždaroje erdvėje, tada patogiau rinktis apvalius stalus, nes juos lengviau sudėlioti salėje taip, kad svečiams būtų patogiau nuo jų pakilti ir judėti esamoje patalpoje. Prie tokių stalų sėdinčius svečius aptarnaujančiam personalui irgi yra patogiau aptarnauti, nes prie jų galima laisvai prieiti iš visų pusių.

Kaip susodinti svečius prie apvalių stalų?

Įprastai prie vieno apvalaus stalo kartu sodinami artimiau pažįstami žmonės, kad jie galėtų psichologiškai laisvai jaustis. Tačiau tai nebūtinai yra pati geriausia išeitis. Juk pasitaiko kuriozų, kai prie atskirų stalų sėdėdami svečiai iki pat vestuvių pabaigos kaip reikiant taip ir nesusipažįsta su kitais vestuvininkais.
Kad šito būtų išvengta, vertėtų prie stalų svečių grupes susodinti taip, kad jos išliktų mišrios – viena pusė sėdinčių nepažinotų kitos prie to paties stalo sėdinčios pusės. Tada svečiai turėtų puikią progą susipažinti ir susidraugauti. O pats svarbiausias dalykas yra pasodinti jaunuosius taip, kad jie galėtų matyti visus svečius, ir nė vienas svečias negali būti pasodintas taip, kad galėtų matyti tik jaunavedžių nugaras.

Kaip išdėlioti ant vieno ilgo stalo ar kelių apvalių stalų patiekalus?

Kai vestuvėms jau pasirinkti norimos formos stalai, tada pats laikas pagalvoti, kaip ant jų išdėlioti vieno kąsnio bei kitus šaltuosius užkandžius. Jeigu stalas stačiakampis, šie patiekalai išdėliojami taip, kad svečiai lengvai galėtų juos pasiekti. Kitas būdas – tai parengti atskirų užkandžių stalai. Tada svečiai prieina prie jų, įsideda į lėkštę norimus valgius ir grįžta į savo sėdimąją vietą, kur gali ramiai skanauti turimus patiekalus. Šis variantas dažniausiai pasirenkamas tada, kai vestuvėms pasirenkami apvalūs stalai.
Kita vertus, galimi ir kitokie maisto patiekimo būdai, kuriuos aptarsite su aptarnaujančios įmonės personalu. Taip pat su juo vertėtų aptarti ir abiejų vestuvių dienų meniu. Juk galima pasirinkti ne vieną, o keletą per pirmąją dieną patiekiamų karštųjų patiekalų – vieni būtų skirti vegetarams, kiti – mėsos mėgėjams.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai