Kokio užpildo pagalvę verta pasirinkti?

Publikuotas 2024 23 balandžio views 169

Nėra jokių abejonių, kad ortopedinės pagalvės teigiamai veikia mūsų miegą, taigi ir mūsų savijautą, sveiką stuburą ir iš esmės visą kūną. Daug kartų įrodytas ortopedinių pagalvių naudojimas efektyviai sumažina rytinius negalavimus, tokius kaip galvos, sprando ar kaklo skausmai. Tai taip pat teigiamai veikia miego kokybę, o tai savo ruožtu siejama su streso mažinimu ir tinkamu poilsiu.

Rinkoje yra daug įvairių ortopedinių pagalvių. Netinkamai parinkta pagalvė, užuot padėjusi, gali sustiprinti skausmą. Taigi, kokią pagalvę turėtume pasirinkti, kad pateisintume savo lūkesčius, užsukite sužinoti į miegocentras.lt.

Pagalvės pasirinkimas turi būti susijęs su keliais elementais:

  • Dydis (pagalvės aukštis)

Ortopedinės pagalvės dydis turėtų priklausyti nuo mūsų kūno anatominės sandaros. Pečių plotis yra itin svarbus, kaip ir kūno svoris. Paprasčiau tariant, kuo esame platesni, didesni ir sunkesni, tuo aukštesnę pagalvę turėtume rinktis. Mažo kūno sudėjimo, siauresnių pečių ir mažesnio svorio žmonės turėtų ieškoti žemesnių pagalvių.

  • Užpildai

Galime rinktis iš kelių užpildų tipų:

  • Viskoelastinis (memory) putų poliuretanas. Pagrindinis viskoelastinės pagalvės privalumas yra jos gebėjimas prisiminti kūno formą ir svorį. Kai miegantysis sukasi ar juda, pagalvė lėtai prisitaiko prie šių pokyčių, suteikdama nuolatinį palaikymą miegančio asmens kaklui ir galvai. Tai padeda sumažinti spaudimą ant kaklo ir pečių, mažinant galimybę atsirasti nugaros ar kaklo skausmams.
  • Pagalvės, užpildytos lateksu yra elastingesnės. Latekso pagalvės taip pat garsėja tuo, kad yra labai atsparios alergenams, dėl to jos dažnai rekomenduojamos tiems, kurie kenčia nuo alergijos.
  • Vienas iš pagrindinių privalumų, dėl kurių žmonės renkasi poliuretano pagalves, yra jų gebėjimas suteikti tinkamą palaikymą miegančio asmens kaklui ir galvai. Poliuretano putos struktūra yra elastinga, tačiau tuo pačiu metu palaiko formą, todėl pagalvė gali prisitaikyti prie miego metu kintančių kūno kontūrų.
  • Sintetinis pluoštas. Vienas iš pagrindinių sintetinių pluoštų pagalvių privalumų yra jų prieinamumas. Dauguma sintetinių pluoštų pagalvių yra pigesnės nei kitų rūšių pagalvės, todėl jos yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie ieško ekonominio miego sprendimo.
  • Pūkų, plunksnų užpildas. Vienas iš didžiausių pūkų ir plunksnų pagalvių privalumų yra jų natūralumas ir puikus komfortas. Be to, šios pagalvės taip pat garsėja tuo, kad yra puikios ventiliacijos, todėl jos gali padėti išlaikyti gerą miego kokybę reguliuodamos temperatūrą ir drėgmę.

Neverta susigundyti kaina ir pirkti neaiškios kilmės pagalvę, kuri gali mums net pakenkti. Todėl verta rinktis geros kokybės prekės ženklą, besispecializuojantį šioje ortopedinių pagalvių pardavimų srityje.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai