Grožis

Kokie plaukų formavimo prietaisai negadina plauko?

Publikuotas 2023 30 rugsėjo views 430
Kokie plaukų formavimo prietaisai negadina plauko?

Ne paslaptis, kad karštis daugiau ar mažiau paveikia mūsų plaukus, tad formuodami įvairias šukuosenas, rizikuojame juos pažeisti. Visgi, tai puikiai supranta ir plaukų formavimo prietaisų gamintojai: jie nuolat stengiasi atrasti naujų technologijų, kurios leistų formuoti plaukus kuo mažiau juos pažeidžiant. Šį kartą aptarsime keletą populiariausių prietaisų.

Dyson Supersonic plaukų džiovintuvai
Šie plaukų džiovintuvai sukurti taip, kad leistų mėgautis sparčiu džiovinimu be žalingo karščio. Tokie prietaisai aprūpinti technologijomis, užtikrinančiomis plaukų ir galvos apsaugą. Plonesniems plaukams ir jautresnei odai gamintojai siūlo specialų antgalį, kuris sukuria švelnesnį ir vėsesnį oro srautą, tačiau tuo pačiu leidžia neprarasti efektyvumo. Be to, šis džiovintuvas išmaniai valdo karštį, kad būtų galima išvengti žalingo jo poveikio. Komplektacijoje galima rasti skirtingus antgalius, pritaikytus įvairiems plaukų tipams ir skirtingoms šukuosenoms, tad tokiais džiovintuvais dažnai susižavi ir tie, kurie nori puoselėti sveikus, žvilgančius plaukus.

OSOM plaukų džiovintuvai
Lietuviškos kompanijos taip pat gali pasiūlyti efektyviai veikiančius ir plaukus tausojančius džiovintuvus. OSOM produkcija – puikus to pavyzdys. Kai kurie iš jų yra aprūpinti vandens jonų technologija, kurios dėka plaukai yra giliai drėkinami: dėl to jie tampa švelnūs, blizgūs ir ne tokie įsielektrinę. Be to, galima pasirinkti skirtingus greičio bei temperatūros režimus, kuriuos pritaikysite atsižvelgdami į savo plaukų būklę ir pageidaujamus rezultatus. El. parduotuvėje Pigu.lt OSOM plaukų džiovintuvai pasižymi gausiu asortimentu: čia turėtumėte atrasti sau tinkamą prietaisą.

Remington Keratin Protect plaukų formavimo šukos
Šios šukos suteikia galimybę ištiesinti sruogas nepakenkiant jų būklei ir netgi sutaupant papildomo laiko. Vienu metu plaukus galėsite ir tiesinti, ir šukuoti – dėl antistatinės jonų technologijų tokia šukuosena turėtų gerai užsifiksuoti. Reikėtų paminėti ir tai, jog šių šepečių šeriai yra sutepti keratinu ir migdolų aliejumi bei padengti keramine danga. Dėl to užtikrinama, kad plaukai bus glotnūs, blizgantys ir sveiki, o svarbiausia, net ir ištiesinti jie nepraras savo apimties.

Philips MoistureProtect plaukų garbanojimo žnyplės
Norintys mėgautis žavingomis garbanomis, tai taip pat gali saugiai padaryti pasitelkę šias garbanojimo žnyples. „MoistureProtect“ technologija padeda išsaugoti natūralią plaukų drėgmę – jie yra saugomi nuo perkaitinimo, o neigiami jonai plaukus kondicionuoja ir nuramina šaknis, tad šukuosena tampa žvilganti ir spindinti. Be to, šios žnyplės aprūpintos ilgesniu vamzdeliu, tad vienu kartu galima sugarbanoti daugiau plaukų – šis procesas dėl to tampa gerokai spartesnis.

Dyson Corrale plaukų tiesinimo žnyplės
Akivaizdu, kad ši kompanija yra pasiruošusi pasirūpinti nepriekaištinga šukuosena ir sveikomis sruogomis – ją galima išvysti ir tuomet, kai aptarinėjamos mažiausiai kenksmingos plaukų tiesinimo žnyplės. Jos aprūpintos lanksčiomis, mažiau įkaistančiomis plokštelėmis, kurios užtikrina optimalią, plaukams nekenkiančią temperatūrą. Be to, nepriekaištinga šukuosena galėsite pasirūpinti bet kurioje vietoje – šios žnyplės kurį laiką gali veikti ir be laido.

BaByliss PRO V Fast & Furious plaukų tiesintuvai
Šios plaukų tiesinimo žnyplės pasižymi išskirtiniu efektyvumu, tačiau tuo pačiu saugo Jūsų plaukus. Tam buvo pasitelkta 5.0 EP technologija, kurios dėka šiluma tolygiai pasiskirsto plokštelėse, o plaukai išlieka sveiki, minkšti ir žvilgantys. Be to, dėl išlenkto korpuso, šį plaukų tiesinimo prietaisą galima pritaikyti ir jų garbanojimui: bet kuriuo atveju galite tikėtis puikių, ilgai išliekančių rezultatų.
Akivaizdu, kad plaukams nekenkiančių jų formavimo priemonių tikrai netrūksta – tuo labiau, kad vien šiais variantais jų sąrašas tikrai neapsiriboja. Pageidaujama šukuosena galėsite mėgautis be jokių nuostolių – svarbiausia atsakingai pasirinkti tinkamiausius prietaisus. 

 

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Kokius kosmetikos gamintojus verta pasirinkti?
Grožis

Kokius kosmetikos gamintojus verta pasirinkti?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su skirtingomis odos problemomis ir iš jos priežiūrai skirtų priemonių tikisi skirtingų savybių – būtent dėl to sunku nuspręsti, kurios iš jų iš tiesų yra geriausios. Visgi, šiuo atveju verta atkreipti dėmesį į prekinį ženklą: žymiausi gamintojai ne veltui pelnė pirkėjų pasitikėjimą – tokios kompanijos dažniausiai yra orientuotos į nepriekaištingą odos […]

views 1423
Balti dantys: kaip to pasiekti?
Grožis

Balti dantys: kaip to pasiekti?

Balti dantys – estetiškos šypsenos atributas. Nesunku pastebėti, kad baltus dantis norime turėti kiekvienas. Tačiau, kaip to pasiekti? Gera žinia ta, kad yra labai daug būdų bei priemonių, kurios jus priartins ypač tviskančios šypsenos, o kai kurios iš jų tokios paprastos, kad net nesusimąstome. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad žmonės, kurie reguliariai mėgaujasi braškėmis, turi baltesnius […]

views 2141
Plaukų priežiūra žiemos sezonu
Grožis

Plaukų priežiūra žiemos sezonu

Atšiaurus žiemos oras būna negailestingas ne tik odai, bet ir plaukams. Saugokite savo plaukus ne tik nuo arktinio šalčio ar gūsingo vėjo, bet ir nuo elektrinimosi bei šilto patalpų oro. Laikantis šių patarimų pavasario sulauksite spindinčiomis sruogomis. Dėvėkite kepurę Kepurės dėvėjimas žiemą plaukus saugo nuo sauso oro lauke, sniego, vėjo ir lietaus. Neverta jaudintis dėl […]

views 1555
Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims
Grožis

Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims

Moteris mėgsta puoštis ir tai nėra jokia naujiena. Sunku rasti moterį, kuri nenorėtų pasidabinti išskirtiniais, kokybiškais ir elegantiškais aksesuarais. Vienas iš tokių aksesuarų yra ir minimalistiniai rankų darbo auskarai. Kokioms progoms tinka minimalistiniai rankų darbo auskarai? Rankų darbo minimalistiniai auskarai yra itin universalus pasirinkimas. Jie puikiai tinka kaip aksesuaras, papuošiantis bet kurį šventinį įvaizdį. Šie […]

views 1791
Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?
Grožis

Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?

Kai prasideda geri orai, o žmogus yra neįdegęs, jis gali imti drovėtis parodyti viešumoje savo blyškų kūną. Kad to nereikėtų daryti, į pagalbą būtų galima pasitelkti į pagalbą kosmetines priemones. Geriausiai savaiminiam įdegiui pasitarnauja specialiai tam skirti kūno kremai. Tiesa, prieš pasirenkant kremą reikėtų įvertinti jo sudėtį, kad jame nebūtų galinčių pakenkti alergenų. Ką reikia […]

views 1890