Grožis

Kaip sukurti ,,katės akių“ makiažą?

Publikuotas 2016 lapkričio 9 views 11615
Kaip sukurti ,,katės akių“ makiažą? shutterstock.com

Vienas išraiškingiausių amžinos klasikos simbolių – „katės akių“ makiažas niekada neišnyksta iš grožio tendencijų sąrašų. Šio gundančio įvaizdžio variacijas kone kiekvieną sezoną pasitelkia makiažo virtuozai bei moterys, ieškančios būdų pabrėžti savo unikalų grožį. Kokia „katės akių“ makiažo paslaptis? Universalumas. Jis tinka visoms moterims, nepaisant akių formos.

Priemonės „katės akių“ makiažui kurti

Siekiant, kad rezultatas būtų kokybiškas svarbu naudoti kokybišką akių šešėlių pagrindą, o kitas priemones makiažui kurti pasirinkti atsižvelgiant į norimą efektą.

Jeigu kuriamas subtilesnis „katės akių“ įvaizdis, pakanka juodo akių pieštuko arba juodo skysto akių kontūro pravedimo. Tačiau intensyvesniam makiažui reikia juodo akių pieštuko bei juodo skysto arba gelinio akių kontūro. Svarbu turėti ir akių šešėlių teptuką, kuris padeda sukurti liejimo efektą (esant būtinybei tinka ir ausų krapštukai), taip pat blakstienų rietiklį ir blakstienų tušą. Beje, dramatiškam vakariniam makiažui galima naudoti ir dirbtines blakstienas.

„Katės akių“ makiažo kūrimas

  1. Akies voką (viršų bei apačią) padengus šešėlių pagrindu (alternatyva – kompaktinė pudra), juodu minkštu akių pieštuku padengiama viršutinė vidinė akies linija.
  2. Pasirinktu akių pieštuku (įprastas, skystas arba gelinis) brėžiamas kontūras ant viršutinio akies voko, kaip įmanoma arčiau blakstienų.
  3. Atsižvelgiant į norimą rezultatą – linijos storį, piešiamas „sparnas“, t.y. kontūras užkeliamas į viršų. Jeigu linija plona – brėžiama iškart. Norint intensyvesnio „išlenkimo“ daromas trikampis, kuris vėliau yra užspalvinamas (trikampis sukuriamas nupiešiant antrą liniją virš pirmosios).

Beje, siekiant užtikrinti, kad abiejų akių „sparnai“ yra simetriški, verta žvelgiant tiesiai į veidrodį pasižymėti aukščiausius išlenkimo taškus. Tokiu būdu brėžiant linijas bus pasiektas vienodas rezultatas. Arba galima naudoti „lipnios juostelės metodą“ – du lipnios juostos gabaliukus priklijuoti įstrižai prie akies taip, kad juostelė jungtų išorinį akies kampą ir antakio pabaigą. Šis būdas leidžia greitai, tačiau preciziškai užkelti kontūrą.

Dramatiškas „katės akių“ įvaizdis kuriamas įprastu juodu akių pieštuku padengiant ir apatinį akies voką.

shutterstock.com

  1. Linija brėžiama nuo vidinio išorinio akies kampo, ją sujungiant su „sparnu“. Šis kontūras išliejamas šešėlių teptuko arba ausų krapštuko pagalba, tuomet tuo pačiu pieštuku padengiama vidinė akies linija (vandens linija).
  2. Vėliau blakstienos užriečiamos rietikliu ir padengiamos blakstienų tušu. Jeigu apatinis akies vokas yra išryškintas, blakstienų tušu reikia padengti ir apatines blakstienas.

Paslaptingas ir subtilus arba dramatiškas bei gundantis – „katės akių“ makiažas stebina ir žavi įvairiapusiškumu, kuris padeda kiekvienai moteriai rasti tinkamą šio makiažo variantą.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
plaukai būtų stiprūs ir sveiki
Grožis

Ką reikėtų valgyti (o ko ne), kad plaukai būtų stiprūs ir sveiki

Tai, ką valgote, daro tiesioginę įtaką jūsų plaukų sveikatai. Atkreipkite dėmesį į maisto produktus, kuriuos turėtumėte valgyti (ir kurių ne), kad plaukai būtų stiprūs ir sveiki. Sveika mityba padės ne tik numesti svorio, bet ir pašalins ligas bei pagražins odą ir plaukus. Sėklos Tai yra super maistas, kuris buvo naudojamas šimtus metų ir garsėja kaip […]

views 4377
celiulitas
Grožis

Geriausi maisto produktai, siekiant išvengti celiulito

Vienas iš mitų, kad celiulitas atsiranda tik viršsvorio turintiems žmonėms, yra neteisingas. Nuo jo kenčia ir lieknų kūno formų moterys. Dėl to, kad celiulito atsiradimą skatina per didelis moteriško hormono – estrogeno kiekis, per mažas fizinis krūvis ir išgeriamų skysčių kiekis. Celiulitas pažeidžia odos audinius, kur įvyksta struktūriniai pakitimai ir kaupiasi riebalai, sutrinka limfos mikrocirkuliacija. […]

views 2995
Grožis

8 patarimai, kad tavo oda šią vasarą atrodytų tobulai

Atėjus vasarai, daugelis atsipalaiduoja ir kartais pamiršta tinkamai pasirūpinti savo oda. Šiuo metu ypač svarbu ją tinkamai apsaugoti nuo tiesioginės saulės spindulių, vandens, nešvarumų, perteklinio prakaitavimo, kas gali sukelti uždegiminius procesus ir neigiamai paveikti odos būklę. Tam. kad taip nenutiktų ir jūsų atostogų nesugadintų tokios problemos, rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos 8 patarimus, kurie padės tinkamai […]

views 1453

Kaip apsaugoti plaukus nuo šalčio? Ekspertės patarimai ir gudrybės

Atšalus orams plaukai patiria labai daug žalos iš aplinkos. Pradeda elektrintis, sausėti, veltis ir t.t. Priemonės, kurias naudojome rudenį tarsi praranda savo efektyvumą. Kas kaltas? Šaltis ir šildomos patalpos! Laimei, yra keli paprasti, tačiau genialūs būdai kaip apsaugoti plaukus nuo aplinkos veiksnių. Grožio salono „Greenas“ įkūrėja ir natūralių plaukų priežiūros priemonių sumanytoja atskleidė kelis būdus, […]

views 5173
šventinio laikotarpio šukuosenų tendencijos
Grožis

Pasaulinės 2017 metų šventinio laikotarpio šukuosenų tendencijos

Šiuolaikinės moters pasiruošimas šventėms toli gražu nebesiejamas su „bigudukais“ plaukuose. Šiemet atrodyti šventiškai bus kur kas lengviau, nes pasaulinės tendencijos diktuoja moterims palankias madas. Lengvi ir purūs plaukai, lengvos garbanos ir pažangi plaukų fiksacija be suklijuotų plauko efekto – šių metų TOP‘as! „Nebijokite „pasimatuoti“ naujo įvaizdžio, kuriam paprastai pritrūksta drąsos. Būkite drąsios ir išradingos – […]

views 3336