Kaip prižiūrėti veido odą, kai jums 20, 30 ir 40 metų

Publikuotas 2017 24 balandžio views 9287
Kaip prižiūrėti veido odą, kai jums 20 metų Kaip prižiūrėti veido odą, kai jums 20, 30 ir 40 metų

Kai kalbame apie odos priežiūrą, svarbu prisiminti niekada iš mados neišeisiančią taisyklę – „patvarumas yra raktas, bet laikas yra viskas“. Jei būdamos dvidešimties galime pasidžiaugti puikia oda – tai genai, tačiau būdamos 50 jau gauname tokią odą, kokios nusipelnėme. Kitaip sakant, mūsų oda yra mūsų gyvenimo būdo veidrodis. Jei tinkamai ją prižiūrėsime, sveika ir švytinčia veido oda galėsime džiaugtis iki gilios senatvės.

Kai jums 20

Jūs tikriausiai jau turite keletą pagrindinių odos priežiūros įpročių: valyti, drėkinti, saugoti nuo žalingo aplinkos poveikio. Šiame etape svarbiausia tinkamai suformuoti odos priežiūros įpročius. Jei pradėsite savo oda rūpintis jau dabar, vėliau neteks nerimauti dėl prastos jos būklės.

Pasirinkite savo odos tipui tinkamas priežiūros priemones

Pirmas žingsnis geros odos link – tinkamas valymas. Jei odą valysime neteisingai, tik pridarysime rūpesčių. Jei turite normalią odą, jos priežiūrai tiks beveik visos priemonės: gelis, putos, aliejus. Tačiau jei esate jautrios odos savininkė, vertėtų suklusti ir priežiūros priemones rinktis atsakingiau. Venkite priemonių, kurios turi kvapiklių ir gali ją sudirginti. Jei jūsų oda riebi ir spuoguota, ieškokite valiklių, kurie  dezinfekuoja. Norėdamos gauti geriausius rezultatus,  veidą valykite sukamaisiais judesiais. Nepamirškite drėkinamo veido kremo. Jį taip pat rinkitės pagal savo odos tipą.

Kiekvieną dieną naudokite apsauginį kremą nuo saulės

Yrantis ozono sluoksnis sukuria mums didesnę riziką nukentėti nuo kenksmingų saulės spindulių.  Naudojant apsauginį kremą nuo saulės, kenksmingi saulės spinduliai blokuojami ir negali prasiskverbti į mūsų odą. Taip pat apsaugo ją nuo besivystančių senėjimo požymių – raukšlių ir smulkiųjų raukšlelių.

Kaip prižiūrėti veido odą, kai jums 20 metų

Kaip prižiūrėti veido odą, kai jums 20 metų

Kai jums 30

Mes visos puikiai suprantame, kad amžius – tik skaičiai. Deja, tą ne visada supranta mūsų oda. Dėl šių priežasčių turime pradėti ja rūpintis labiau. Šiuo amžiaus etapu labai svarbu nepamiršti drėkinimo priemonių.

Pradėkite naudoti paakių kremą

Nuo to laiko, kai jums suėjo 30 metų, oda neteko apie 10 procentų kolageno po akimis. Būtent dėl šios priežasties paakiuose gali atsirasti smulkios raukšlelės, tamsūs ratilai ar paburkimai. Visa tai galite išspręsti dviem būdais: maskavimo priemonėmis arba veiksmingą poveikį turinčiu paakių kremu, kuris akimirksniu sumažins uždegimą, ir padės kovoti su senėjimo požymiais.

Kaip prižiūrėti veido odą, kai jums 30 metų

Kaip prižiūrėti veido odą, kai jums 30 metų

Kai jums 40

Odos sausumas ir raukšlės jūsų egzistenciniai klausimai? Geriausia strategija turėtų būti drėgmės padidinimas. Drėkinti veidą galite ir skalaujant raminamuoju bei valomuoju vandeniu kiekvieną rytą. Žinoma, nepamirškite ir grožio miego, jis labai svarbus odos atsinaujinimo procesams.

Investuokite į daugiafunkcinį serumą

Šiame amžiaus tarpsnyje reikėtų rinktis stangrinančias arba su raukšlėmis kovojančias priemones. Rekomenduojama naudoti ne tik dieninį, bet ir naktinį kremą, išsirinkti daugiafunkcinį serumą, pilną odai naudingų ingredientų. Svarbu išsirinkti tokį, kuris drėkina, apsaugo, maitina bei mažina smulkias raukšleles. Taip pat nepamirškite šveisti veido odos, nes tik taip pašalinsite negyvas ląsteles ir pagerinsite odai naudingų priemonių pasisavinimą. Rekomenduojama pasimėgauti drėkinančiomis ir maitinančiomis veido kaukėmis.

Kaip prižiūrėti veido odą, kai jums 40 metų

Kaip prižiūrėti veido odą, kai jums 40 metų

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai