Kaip apsaugoti plaukus nuo šalčio? Ekspertės patarimai ir gudrybės

Publikuotas 2018 2 vasario views 6360

Atšalus orams plaukai patiria labai daug žalos iš aplinkos. Pradeda elektrintis, sausėti, veltis ir t.t. Priemonės, kurias naudojome rudenį tarsi praranda savo efektyvumą. Kas kaltas? Šaltis ir šildomos patalpos! Laimei, yra keli paprasti, tačiau genialūs būdai kaip apsaugoti plaukus nuo aplinkos veiksnių. Grožio salono „Greenas“ įkūrėja ir natūralių plaukų priežiūros priemonių sumanytoja atskleidė kelis būdus, kaip apsaugoti plaukus nuo žiemos speigų.

„Visų pirma, kai termometro stulpelis nukrenta žemiau nulio, būtina nešioti kepurę. Jei plauko svogūnėlis nėra apsaugotas nuo šalčio – jis gali žūti. Visi dažnai kalba, jog būtina apsisaugoti nuo šalčio dėl peršalimo ligų, tačiau nepagalvoja apie plaukų kokybę. Jei plaukai nėra saugomi, jie automatiškai tampa nebepaklusnūs, šiurkštūs ir sausi. Kepurė uždengia tik galvą, tad ilgų plaukų savininkės tūrėtų pasirūpinti kaip apsaugoti plaukus per visą jų ilgį.“, – sako plaukų priežiūros specialistė Olga Wiseman.

Šildymo sezonu oras patalpose tampa labai sausas. Dėl to iš plauko drėgmė tiesiog išgaruoja. Norint šaltuoju metų laiku turėti gražius ir sveikus plaukus reikia juo stipriau drėkinti. Ekspertai pataria kartą per savaitę plaukus palepinti natūralia aliejine kauke. Taip atstatoma plauko drėgmė, kuri suteikia plaukui natūralaus žvilgesio ir paklusnumo.

„Kiekvienai savo klientei patariu išsiugdyti paprastą įprotį. Kartą per savaitę, pavyzdžiui sekmadieniais, prieš einant į dušą užsidėti plaukus drėkinančią kaukę. Žiemą labiausiai tinka natūralių aliejų kaukės. Po pusvalandžio išplauti plaukai bus daug švelnesni ir gražesni.“, – pataria O. Wiseman.

Norint pasiekti dar geresnio efekto, galima namuose ar biure naudoti oro drėkintuvus, jie neleis plaukui išdžiūti. Jei yra galimybė, labai sveika kas savaitę apsilankyti pirtyje, bet svarbiausia nepamiršti prieš einant į ją plaukus įtrinti drėkinančia kauke. Pirtyje kaukė suveiks dvigubai efektyviau.

Puoselėti plaukus žiemą nėra toks sunkus uždavinys, kuomet žinai ką tiksliai reikia daryti. Prižiūrėti plaukai ne tik sveikai atrodys, bet ir augs lygiai taip pat greitai kaip ir vasarą!

 

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai