Ką rekomenduojama kiekvienai moteriai turėti savo papuošalų dėžutėje?

Publikuotas 2022 5 rugsėjo views 1579
Ką rekomenduojama kiekvienai moteriai turėti savo papuošalų dėžutėje?

Papuošalai – tai vieni pagrindinių aksesuarų, naudojamų nuobodų ar įprastą įvaizdį paversti kur kas išskirtinesniu bei iki galo išpildytu. Kaip bebūtų, šiuo metu galima rasti tikrai be galo didelį papuošalų asortimentą, tad natūralu, jog išsirinkti tokius, kurie būtų naudojami ne vieną kartą metuose, o nešiojami kasdien, kartais gali būti kiek sudėtinga. Būtent dėl to šiame straipsnyje ir aptarsime, kokius papuošalus rekomenduojama turėti kiekvienai moteriai savo papuošalų dėžutėje, kad visuomet jais galėtų papildyti savo įvaizdį.

Auskarai rinkės

Jei jums aktualu, jog papuošalas tarnautų ilgai ir po vieno sezono neišeitų iš mados, tuomet rekomenduojama investuoti į klasikinius auskarus – rinkes. Šie auskarai yra be galo universalūs, kadangi gali būti pritaikomi tiek kasdien, tiek tam tikra proga. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių, galite rinktis iš skirtingų dydžių rinkių – jos galimos itin minimalistinės, mažo dydžio arba didelės, galinčios net tapti vienu iš pagrindinių įvaizdžio akcentų. Jei susidomėjote ir norėtumėte savo papuošalų dėžutę papildyti šiais auskarais, užsukite į https://www.varle.lt/juvelyriniai-auskarai/. Čia rasite ne tik platų jų pasirinkimą, bet ir gerą kainos ir kokybės santykį!

Klasikinė grandinėlė

Klasikinė grandinėlė yra tarsi jūsų papuošalų bazė. Ją galite nešioti vieną ar sluoksniuoti ir derinti su kitais kaklo papuošalais. Klasikinę grandinėlę rekomenduojama rinktis ne per stambią bei klasikinių spalvų – aukso arba sidabro. Kuris iš jų jums labiau tinka, gali priklausyti ne tik nuo to, kokių papuošalų daugiau turite, bet ir nuo jūsų odos atspalvio. Taip pat labai smagu ir tai, jog klasikinę grandinėlę galima papuošti ir patinkančiais pakabučiais. Pakabukas gali simbolizuoti tam tikrą įvykį jūsų gyvenime arba tiesiog jis gali padėti išreikšti individualumą. Grandinėlės puikiai tinka tiek leidžiant laisvalaikį, tiek ruošiantis į tam tikrą šventę, tad turėdami ją, tikrai turėsite progų, kada ja pasipuošti.

Kaklo vėrinys

Kuomet norime įvaizdį paversti kur kas ryškesniu, rekomenduojama savo papuošalų dėžutėje atrasti vietos ir kaklo vėriniams. Kaklo vėriniai gali būti visokie – elegantiški, masyvūs, traukiantys aplinkinių žvilgsnį, trumpesni ar ilgesni. Be to, jie gali būti pagaminti iš perlų, stiklo karoliukų, metalinių bei plastmasinių detalių, įvairių blizgučių, kutų bei kitų elementų – ribų tikrai nėra. Visgi, kurį iš jų būtų geriausia pasirinkti jums, priklauso nuo jūsų asmeninio stiliaus, tad gerai pagalvokite, kokio tipo kaklo vėrinio norėtumėte. Turėkite omenyje, jog net ir klasikinis perlų vėrinys šiuo metu gali būti nešiojamas, dėvint laisvalaikio drabužius, kadangi dabar aktualu tarpusavyje derinti tai, kas, rodos, iš pirmo žvilgsnio yra nesuderinama.

Žiedai

Ar jums žiedai asocijuojasi tik su sužadėtuvėmis arba vestuvėmis? Iš tiesų nebūtina laukti vien šių progų, kad galėtumėme savo rankas papuošti jais. Žiedai gali visai neturėti reikšmės ir būti nešiojami vien dėl grožio. Visgi, galime pasidžiaugti, jog pastaruoju metu susidomėjimas šiais papuošalais stipriai išaugo, o ir jų pasiūla reikšmingai padidėjo. Dabar galima rinktis ne tik klasikinius žiedus su centre esančiu brangakmeniu, bet ir išskirtinėmis formomis pasižyminčius, brangakmenių juostele ar įvairiais ornamentais puoštus žiedus. Nepriklausomai nuo to, kas jums arčiau širdies – minimalizmas ar ekstravagancija, tikrai kiekviena moteris ras savo skonį labiausiai atitinkantį žiedą.

Plaukų aksesuarai

Jei papuošalų dėžutė yra pakankamai didelė, ją galite papildyti ir tam tikrais plaukų aksesuarais. Būtent jie jūsų įvaizdžiui gali suteikti žaismingumo bei originalumo, kadangi gražiai atrodantys bei sutvarkyti plaukai taip pat gali būti tikrų tikriausiu mūsų aksesuaru. Taigi, plaukams galite įsigyti įvairių segtukų, puoštų perlais ar stiklo karoliukais, šilko gumelių ar lankelių. Nebijokite eksperimentuoti bei karts nuo karto pakeisti savo šukuoseną. Susidomėjote? Pačių įvairiausių šukuosenų bei plaukų aksesuarų nešiojimo būdų nesunkiai rasite internete. Na, o plaukų aksesuarai mergaitėms bei moterims gali būti įsigyjami internetinėje parduotuvėje Varle.lt!
Nepamirškite, jog tai tik rekomendacijos! Rinkdamiesi papuošalus, pasistenkite įsiklausyti savo vidaus bei nuoširdžiai sau atsakyti, ar tam tikras papuošalas jums patinka. Tokiu būdu ne tik gražiai atrodysite, bet ir jausitės be galo gerai, pasipuošusi išsirinktais aksesuarais!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai