Gamtos Grožio Formulės „Tavo Tobula Oda“ savaitė

Publikuotas 2017 27 balandžio views 5692

Sakoma, kad veido oda yra mūsų sielos veidrodis. Svarbu, kad ji būtų skaisti, o svarbiausia – sveika.

Pavasarį dažnai skundžiamės sausa ir blyškia oda. Todėl Gamtos Grožio Formulė kartu su partneriu Grožio ir estetikos studija Skinny kviečia prisijungti prie akcijos „Tavo Tobula Oda“.

Sekite mus ir rasite žinomų moterų patarimus gražios odos klausimais! Visą savaitę dalinsimės įdomia ir naudinga informacija, kuria pasinaudojus Jūsų odos būklė tikrai pagerės. Į pagalbą pasikvietėme ir sveikos odos ekspertes! Metas keistis.

Sužinosite grožio paslaptis ir geriausius patarimus iš skirtingų šalių moterų ir taip pat Lietuvos įžymybių.

Gabrielė Martirosianaitė: „Nesu linkusi pernelyg eksperimentuoti ir dažnai keisti produktus. Tikiu ir pasitikiu lietuviškais gaminiais. Jų mano kosmetinėje tikrai daugybė – micelinis vanduo, prausiklis, paakių ir veido kremas! Svarbiausia įgyti įprotį kiekvieną rytą ir vakarą skirti laiko veido odai. Juk makiažai jau tapo neišvengiama mano darbo dalimi.”

Gabrielė Martirosianaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Jurga Lago: „Natūralumas neturi būti laukinis. Juk moteris yra moteris, save prižiūrėti reikia. Bet man norisi gyventi subtiliai, o ne dėti pastangas ir dideles investicijas į savo „tobulumą“. Labai atidžiai renkuosi veido priemones, esu labai išranki.”

Tavo Tobula Oda

Jurga Lago. Pauliaus Zaborskio nuotr. ir asmeninio archyvo nuotr.

Asta Dumliauskienė „Visi mes žinome, kad veido liesti nereikia, bet vis tiek tai darome ir tarsi nevalingai jį čiupinėjame. O tai anksčiau ar vėliau paskatins spuogų atsiradimą. Tai labai svarbi taisyklė“

Tavo Tobula Oda

Asta Dumliauskienė

Rimantė Kulvinskytė: “Laidos vedėja niekada neina miegoti kruopščiai nenusivaliusi veido odos. O štai viena iš jos draugių, kasdien naudojanti ledukus, jau daug metų ant veido netepa jokio kremo. Mat taip oda puikiai drėkinama.”

Tavo Tobula Oda

Rimantė Kulvinskytė. Asmeninio archyvo nuotr.

Kristina Ivanova: “Kalbėdama apie odą visada sakau, kad manosios būklę tikrai pagerina vanduo ir aš tai tikrai pastebiu. Kai išgeriu jo pakankamai, oda yra akivaizdžiai stangresnė, pilnesnė (nėra raukšlelių), neišsausėjusi. Jei pamirštu išgerti užtektinai vandens, ir oda dehidratuoja.”

Kristina Ivanova. Nuotr. Foto Albi

Zinaida  Raškauskienė: „Neliečiamas spuogas išgytų per tris dienas, o štai jį išspaudus gijimo laikas gali prasitęsti iki vieno mėnesio. Be to, tokiu būdu pažeidžiame odą, padidėja uždegimo ir infekcijų tikimybė.”

Tavo Tobula Oda

Zinaida Raškauskienė

Sekite mus visą šią „Tavo Tobula Oda” savaitę, kur rasite pilnus interviu su žymiomis Lietuvos moterimis, o taip pat nepraleiskite konkurso, kuriame galėsite laimėti 2 kuponus grožio procedūroms modernioje ir jaukioje Grožio ir estetikos studijoje Skinny

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai