Gabrielė Martirosianaitė: „Mano oda – vis dar paauglystėje“

Publikuotas 2017 28 balandžio views 11174
Gabrielė Martirosianaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Televizijos ir radijo laidų vedėja, „Mis Lietuva 2008” ir nagų dailės salono „Nail Game” įkūrėja Gabrielė Martirosianaitė visada atrodo žavinga ir graži, o jos oda švyti. Vis dėlto 26 metų mergina neslepia – tai jos kosmetologės ir televizijos makiažo meistrų darbas. Pati juokaudama ji vis sako, kad jos oda niekaip neišbrenda iš paauglystės, mat veidą vis aplanko spuogeliai.

Pas kosmetologę Gabrielė pradėjo lankytis dar paauglystėje. Odos specialistė tuomet jai padėdavo išspręsti visas problemas.
„Mano veido oda reaguoja į stresą, nemigą, ne itin sveiką maistą ar tiesiog per didelį jo kiekį. (Juokiasi). Tačiau vis tikiuosi, kad manajai jau greitai baigsis ta paauglystė, nes mano mamos oda tokia graži, švelni ir lygi.

Iš vaikystės atsimenu, kad mama nuolat prižiūrėdavo savo veido odą, todėl esu tikra, kad genai yra tik nedidelė dalis, o viską lemia nuolatinė ir tinkama priežiūra“, − pasakojo tituluota gražuolė.
Gabrielės oda reikalauja nuolatinės priežiūros, todėl pas kosmetologę jis vis dar keliauja gana dažnai – net kelis kartus per mėnesį. Būtent kosmetologė įpratino jauną merginą pačiai nebandyti tvarkytis probleminių vietų, nes tai visada baigiasi dar blogiau, nei buvo iki tol.

Gabrielė Martirosianaitė: Tikiuosi, kad mano oda išaugs iš paauglystės

Gretos Gedminaitės nuotr.

Kosmetologijos kabinete G.Martirosianaitei visada atliekamas veido valymas, o jei lieka laiko, merginos veidas palepinamas ir drėkinančia ar maitinančia kauke.
„Nesu tikra, kokie tiksliai maisto produktai lemia mano odos bėrimus, bet stengiuosi vartoti mažiau pieno produktų.

Taip pat mažinu pridėtinio cukraus vartojimą. Nors ir nesu didelė saldumynų mėgėja, bet jau ir kavą pripratau gerti be cukraus! O gal ir pati kava kenkia?!
Et, sunku susigaudyti. (Juokiasi). Manau, siekiant gražios ir geros odos būklės svarbiausia yra saikas mityboje, vanduo ir poilsis!”, − sakė Gabrielė.

https://skinny.lt/Naudodama kremus ir kitus veido priežiūros produktus Gabrielė pasitiki savo kosmetologės rekomendacijomis – dažniausiai ir perka tai, ką ji pasiūlo. Juk specialistė žino, kokios priemonės geriausiai tinka merginos odai.
„Nesu linkusi pernelyg eksperimentuoti ir dažnai keisti produktus. Tikiu ir pasitikiu lietuviškais gaminiais. Jų mano kosmetinėje tikrai daugybė – micelinis vanduo, prausiklis, paakių ir veido kremas! Svarbiausia įgyti įprotį kiekvieną rytą ir vakarą skirti laiko veido odai. Juk makiažai jau tapo neišvengiama mano darbo dalimi.

Nors ir lankausi pas profesionalią visažistę, kuri dirba su tikrai kokybiškomis priemonėmis, bet po kiekvieno makiažo veidą kruopščiai valau miceliniu vandeniu, plaunu prausikliu, šveitikliu, kad tikrai gerai pašalinčiau visus kosmetikos likučius!

Žinau, kad reikia ir drėkinančią kaukę užsitepti, bet ne visada prisiruošiu!”, − juokėsi G.Martirosianaitė.
Kasdien mergina gausiai nesidažo. Ji tik paryškina veido bruožus, maskuoja problemines vietas. Tam Gabrielė renkasi mineralinę pudrą, kuri neapkrauna odos, o dar ir nuo saulės spindulių saugo.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai