Ėjimo varžybos: ,,Gamtos grožio formulės“ zonoje vaikai bus apsupti profesionalių trenerių ir auklėtojų

Publikuotas 2016 6 balandžio views 3204
Ėjimo varžybos

Balandžio 16 dieną vyksiančios pirmosios masinio ėjimo varžybos skirsis nuo kitų sporto renginių tuo, kad jos bus atviros visiems be išimties. Štai, ties 5000 tūkst. žingsnių riba, Gamtos grožio formulės zonoje, tėvai galės saugiai palikti savo vaikus, kuriais pasirūpins profesionalūs treneriai, kineziterapeutai, darželio auklėtojos bei būrys savanorių – čia bus specialiai vaikams skirta sporto ir žaidimų aikštelė.

Pūčkorių sode, Gamtos grožio formulės zonoje, netrūks užsiėmimų su profesionaliais treneriais

Pūčkorių sode, Gamtos grožio formulės zonoje, netrūks užsiėmimų, į kuriuos įtraukti bus ir vaikai, ir suaugę

Profesionalūs vaikų treneriai varžybų metu užims vaikus juos ugdydami. Vaikai bus mokomi taisyklingos mankštos, taisyklingo ėjimo specifikos, taip pat bus atliekamos įvairiausios estafetės, bėgimai ir kiti raumenų stiprinimo pratimai, kurie užtikrina tinkamą vaiko vystymąsi ir gerą sveikatą. Užsiėmimų metu vaikai ne tik sportuos, bus mokomi sveikos gyvensenos, bet ir bus supažindindinami su ėjimo nauda jų sveikatai.

Treneris Kęstutis Bunevičius sako, kad tinkamas vaikų fizinis ugdymas yra šiandienos būtinybė. Ją ėjimo varžybų metu specialistas vaikams ir stengsis pabrėžti.

„Vienas pagrindinių mano, o kartu ir visos trenerių komandos, siekių yra tas, kad mūsų vaikai augtų sveiki, laimingi ir stiprūs. Stengiuosi  šiuos dalykus vaikams suteikti savo treniruočių metu, juos skatinti, pagirti, mokinti apie fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos naudą, drausminti, paguosti, bendradarbiauti ir kiekvieną dieną tobulėti. Tai bus daroma ir ėjimo varžybose“, – kalbėjo treneris.

Renginio metu, Gamtos grožio formulės zonoje, kompaniją treneriams palaikys ir vaikus užims Lauko darželio, įsikūrusio Pavilnių regioniniame parke, auklėtojos. Darželio įkūrėjas Žilvinas Karpis sako, kad fizinė veikla gamtoje vaikams suteikia ne tik geros nuotaikos užtaisą, bet ir skatina nepamiršti gamtos gėrybių teikiamų džiaugsmų. 

Trenerių komanda vaikus mokys apie fizinio aktyvumo svarbą

„Ėjimas gamtoje sprendžia ne tik tam tikrus sveikatingumo klausimus ar gerina nuotaiką. Ši fizinė veikla leidžia suartėti su pačia gamta. Todėl kasdien rengiame žygius po visą Pavilnių parką, mokome vaikus daryti meno kūrinius iš gamtos teikiamų gėrybių, puoselėjame vaikų širdyse meilę jai – tai labai svarbu, ypatingai mažiesiems, gyvenantiems mieste. Todėl renginio metu mūsų darželio auklėtojos mokys juos tam tikrų subtilybių apie gamtos teikiamą naudą žmogui, suteiks vaikams žinių, kaip pasigaminti įvairius rankdarbius iš naturalių medžiagų, esančių joje“, – teigė Ž. Karpis.

Ėjimo varžybų metu, Gamtos grožio formulės zonoje vyks užsiėmimai ne tiks vaikams. Čia aktyviai laiką praleisti galės senjorai bei visi kiti fizinio aktyvumo entuziastai.

***

Tam, kad jūsų vaikas galėtų būti paliktas sporto aikštelėje ir dalyvauti trenerių vedamuose užsiėmimuose reikia:

  1. Registruojant vaiką, pažymėti varnelę, kad norite jį palikti šioje aikštelėje. Aikštelėje gali būti paliekami ne jaunesni nei ketverių metų vaikai. Registracija: http://ejimovarzybos.lt/registracija.html
  2. Atsiimant dalyvių numerius PC OZAS antrame aukšte esančioje Samsung parduotuvėje sumokėti dviejų eurų mokestį. Už jį gausite specialią apyrankę.
  3. Renginio dieną, nepamiršti vaikui užsegti apyrankės. Be jos, į aikštelę jie nebus įleidžiami.
  4. Vaikai žaidimų aikštelėje galės būti palikti iki 2 valandų.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai