Grožis

Dailios pilvo srities siekis: 3 populiarios plastinės operacijos

Publikuotas 2024 8 balandžio views 237

Pilvo sritis – viena dažniausiai plastinės chirurgijos gydytojų tobulinamų kūno vietų. Kadangi kiekvienas atvejis unikalus, šiandien yra nemažai skirtingų operacijų, kurios parenkamos atsižvelgiant į lūkesčius, estetines ir medicinines indikacijas. Įvairūs plastinės chirurgijos sprendimai leidžia spręsti estetines problemas ir atstatyti pilvo raumenų funkciją. Kokios 3 operacijos – vienos populiariausių?

Pilvo plastika

Siekiant stangrios ir išraiškingos pilvo srities, viena populiariausių yra pilvo plastikos operacija. Ši operacija neretai atliekama tuomet, kai kitos priemonės (subalansuota mityba, sportas, aparatinės procedūros) nepadeda išspręsti netenkinančių estetinių problemų. Tačiau svarbu suprasti ir tai, kad pilvo sienos plastika atliekama ne tik dėl estetinių priežasčių – tai gali būti ir rekonstrukcinė tiesiųjų pilvo raumenų atstatymo operacija.

Žvelgiant į estetinę operacijos pusę, esminis aspektas yra pašalinamas minkštųjų pilvo audinių perteklius – perteklinė oda ir, dažnu atveju, perteklinis riebalinis sluoksnis. Vis dėlto, jei siuvami ir prasiskyrę tiesieji pilvo raumenys (dažna situacija, su kuria susiduria moterys po gimdymo), tai tampa ir rekonstrukcine operacija.

Kiekvienas atvejis labai individualus ir ne visuomet reikia didelių pokyčių. Kartais pakanka tik perteklinės odos šalinimo bei patempimo. Tokia procedūra specialistų neretai įvardijama kaip mini pilvo plastika.

Liposakcija (riebalų nusiurbimas)

Plastinės chirurgijos gydytojai  teigia, kad dažniausiai prieš tai minėta pilvo plastika yra kompleksinė operacija, kurios metu dailaus pilvo kontūras pasiekiamas atliekant skirtingus žingsnius. Riebalų nusiurbimas – viena dažniausių kompleksinės operacijos dalių.

Tiesa, riebalų nusiurbimas, pagal individualią situaciją, kartais yra atliekamas ir vienas, ne kaip pilvo plastikos dalis. Pavyzdžiui, atvejais, kai pilvo išvaizda netenkina tik dėl sunkiai kitomis priemonėmis paveikiamų riebalinių sankaupų.

Aukštos raiškos liposakcija

Kita pilvo dailinimo operacija, apie kurią kalbama vis dažniau, – aukštos raiškos liposakcija. Daugeliui ji geriau žinoma anglišku terminu high-definition liposuction. Ką tai reiškia? Nuo įprastos riebalų nusiurbimo operacijos ši skiriasi tuo, kad jos metu papildomas dėmesys skiriamas kūno linijų pabrėžimui. Operacijos metu tam tikrose zonose pašalinami skirtingi riebalinio audinio sluoksniai, kad būtų sukurtas trimatis rezultatas.

Beje, riebalai gali būti ne tik šalinami, bet ir į tam tikras vietas suleidžiami. Specialiai paruoštais riebalais papildomos tam tikros pilvo zonos, formuojama subtili pilvo raumenų linija. Taip pilvas atrodo ne tik lieknesnis, bet ir stangresnis, raumeningesnis.

Kai sportu, subalansuota mityba ir kitomis procedūromis niekaip nepavyksta pašalinti susikaupusio riebalinio audinio sluoksnio ar perteklinės odos, neretai kreipiamasi į plastinės chirurgijos specialistus. Kai kuriais atvejais minėtosios neintervencinės priemonės tiesiog negali išspręsti stipriai pakitusios pilvo išvaizdos problemų. Lygiai taip pat ir prasiskyrusių bei neatsistačiusių pilvo raumenų problemos. Pilvo sritis šiandien tobulinama minimaliomis ir kompleksinėmis korekcijomis, kurios dažniausiai leidžia atliepti skirtingus besikreipiančiųjų lūkesčius.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Grožis

Kaip elgtis po dantų balinimo procedūros? Odontologų įžvalgos

Viena populiariausių odontologijos procedūrų, leidžiančių džiaugtis nepriekaištinga ir spindinčia šypsena, – profesionali dantų balinimo procedūra. Tai viena iš dažniausiai atliekamų estetinių dantų priežiūros procedūrų, po kurios dantys tampa baltesni, o šypsotis norisi dažniau. Norint, kad dantys išliktų kuo ilgiau spindintys, svarbu atsiminti kelias jų priežiūros taisykles. Kelias naudingas profesionalų įžvalgas rasite šiame straipsnyje. Venkite tam […]

views 43
Grožis

Išmėginkite: paprastas, tačiau patogus ir veiksmingas būdas išsirinkti kvepalus

Kvepalai mus ne tik apgaubia mėgstamu svaiginančiu aromatu, bet ir padeda kurti įvaizdį, leidžia papasakoti aplinkiniams savo istoriją. Jie gali tapti itin svarbiu akcentu ir savotišku nematomu aksesuaru. Na, o kaip išsirinkti tokius kvepalus, kurie geriausiai atspindėtų mūsų asmenybę ir perteiktų nuotaikas, keltų malonias asociacijas ir džiugintų? Patarimų šiuo klausimu išties daug, – nuo pačių […]

views 104
Grožis

Nišiniai kvepalai: viskas, ką turėtumėte apie juos žinoti

Nuo senų laikų kvepalai buvo neatsiejama žmonių kasdienybės dalis, o šiandien daugelis ieško unikalių, išskirtinių aromatų, kurie atspindėtų jų asmenybę ir stilių. Pasaulyje vis labiau populiarėjantys nišiniai kvepalai siūlo alternatyvą masinės rinkos kvepalams, pritraukdami dėmesį savo originalumu, kokybe ir individualumu. Šis straipsnis kviečia į pažintį su nišiniais kvepalais ir jų pasauliu. Mes išnagrinėsime, kas yra […]

views 86
Grožis

Į ką atsižvelgti renkantis kliniką pilvo plastikai atlikti?

Kai pradedame mesti svorį, svajojame apie gražų, dailų ir liekną kūną. Daugelis sėkmingai numeta daug svorio. Deja, laisvos odos perteklius ant pilvo kartais trukdo visiškam pasitenkinimui svorio metimo procesu. Kodėl tai vyksta? Metant antsvorį, oda dažnai neatlaiko susitraukimo (arba nepajėgia to padaryti), o kolageno skaidulos nesugeba taip reikšmingai grįžti į savo buvusią formą, kai yra […]

views 61
Grožis

Kuo ypatingi korėjietiški plaukų kondicionieriai?

Korėjiečių grožio pasaulis sukėlė revoliuciją plaukų priežiūros srityje, o korėjietiški kondicionieriai dabar užima trokštamą vietą daugelyje kasdienių procedūrų. Tačiau kuo šie plaukų kondicionieriai iš tiesų išsiskiria? Pasinerkime į sudedamąsias dalis, metodus ir filosofiją, dėl kurių jie yra nepaprastai veiksmingi. Naujoviškos tekstūros Korėjietiški kondicionieriai yra ne tik standartinės kreminės formulės. Čia rasite aliejumi prisotintų intensyvaus maitinimo […]

views 175