Grožis

Ar teisingai naudojate sausą šampūną ir kondicionierių?

Publikuotas 2016 31 spalio views 7190
shutterstock.com

Kosmetikos rinka bene kasdien yra papildoma inovatyviais, mūsų gyvenimą palengvinti siekiančiais produktais. Vieni tokių kūrinių – sausas šampūnas ir kondicionierius, kurių pagrindinis tikslas – padėti išvengti dažno plaukų plovimo (kasdien trenkami plaukai yra alinami) suteikiant plaukams švaros bei gaivumo pojūtį.

Sausas šampūnas yra skirtas sugerti riebalų perteklių, sukritusius plaukus „pakelti“ nuo šaknų arba norint suteikti apimties švariems plaukams, o sausas kondicionierius naudojamas atgaivinti plaukų galiukus, siekiant pažeistai plauko struktūrai suteikti sveikumo įspūdį.

Kaip naudoti sausą šampūną?

Sausas šampūnas yra naudojamas produktą purškiant ant plaukų šaknų. Tuomet švelniais judesiais priemonė įtrinama į galvos odą, kad produktas pasiskirstytų tolygiai. Kitas žingsnis – palaukti iki 2-jų minučių, kad veiklieji ingredientai spėtų sugerti riebalus. Praėjus kelioms minutėms, svarbu iššukuoti šampūno perteklių.

Sausą plaukų šampūną vertėtų rinktis pagal plaukų atspalvį (šviesiaplaukėms, raudonplaukėms, tamsiaplaukėms, juodaplaukėms). Konkrečiam plaukų tonui sukurtos priemonės nepalieka pilkos ar baltos spalvos produkto pėdsakų, kuriuos neretai yra sunku pašalinti.

Susijęs straipsnis: Sausas šampūnas, kurį pagaminsite namuose

Kaip naudoti sausą kondicionierių?

Neseniai didele naujove tapusių sausų šampūnų gretas papildė sausi kondicionieriai. Sausas, kaip ir įprastas, plaukų kondicionierius plaukams suteikia spindesio ir palengvina šukavimą.

Sausas kondicionierius yra naudojimas užpurškiant produktą ant plaukų galų. Tuomet priemonė yra iššukuojama arba „išpurtoma“. Beje, sausą kondicionierių įmanoma naudoti ir jau suformavus šukuoseną, kadangi gaminys nekeičia plauko tekstūros, o tik suteikia gyvumo įspūdį.

Beje, verta prisiminti, jog sausų kondicionierių (ir, žinoma, sausų šampūnų) formulė yra sausa. Taigi plaukų serumai ir aliejai, skirti tepti po plaukų plovimo, nėra tokio paties pobūdžio produktai kaip sausi kondicionieriai.

Bendrieji patarimai

  • Siekiant efektyviausio rezultato, plaukų gaivumą reikėtų atstatyti sausu šampūnu, o galiukams spindesio suteikti pasitelkus sausą kondicionierių.
  • Sausų produktų nerekomenduojama naudoti daugiau nei tris kartus iš eilės. Šios priemonės „nuvalo“ tik plauką. Galvos odos priežiūrai reikalingas vanduo ir tradicinės plaukų priežiūros priemonės.
  • Naudojant sausą šampūną ir kondicionierių plaukus būtina iššukuoti. Blogai iššukuoti (taip pat gali būti nekokybiškos priemonės pasekmė) sausi gaminiai sukelia diskomforto jausmą ir sukuria priešingą – nešvaros pojūtį.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Kokius kosmetikos gamintojus verta pasirinkti?
Grožis

Kokius kosmetikos gamintojus verta pasirinkti?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su skirtingomis odos problemomis ir iš jos priežiūrai skirtų priemonių tikisi skirtingų savybių – būtent dėl to sunku nuspręsti, kurios iš jų iš tiesų yra geriausios. Visgi, šiuo atveju verta atkreipti dėmesį į prekinį ženklą: žymiausi gamintojai ne veltui pelnė pirkėjų pasitikėjimą – tokios kompanijos dažniausiai yra orientuotos į nepriekaištingą odos […]

views 1026
Balti dantys: kaip to pasiekti?
Grožis

Balti dantys: kaip to pasiekti?

Balti dantys – estetiškos šypsenos atributas. Nesunku pastebėti, kad baltus dantis norime turėti kiekvienas. Tačiau, kaip to pasiekti? Gera žinia ta, kad yra labai daug būdų bei priemonių, kurios jus priartins ypač tviskančios šypsenos, o kai kurios iš jų tokios paprastos, kad net nesusimąstome. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad žmonės, kurie reguliariai mėgaujasi braškėmis, turi baltesnius […]

views 1732
Plaukų priežiūra žiemos sezonu
Grožis

Plaukų priežiūra žiemos sezonu

Atšiaurus žiemos oras būna negailestingas ne tik odai, bet ir plaukams. Saugokite savo plaukus ne tik nuo arktinio šalčio ar gūsingo vėjo, bet ir nuo elektrinimosi bei šilto patalpų oro. Laikantis šių patarimų pavasario sulauksite spindinčiomis sruogomis. Dėvėkite kepurę Kepurės dėvėjimas žiemą plaukus saugo nuo sauso oro lauke, sniego, vėjo ir lietaus. Neverta jaudintis dėl […]

views 1189
Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims
Grožis

Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims

Moteris mėgsta puoštis ir tai nėra jokia naujiena. Sunku rasti moterį, kuri nenorėtų pasidabinti išskirtiniais, kokybiškais ir elegantiškais aksesuarais. Vienas iš tokių aksesuarų yra ir minimalistiniai rankų darbo auskarai. Kokioms progoms tinka minimalistiniai rankų darbo auskarai? Rankų darbo minimalistiniai auskarai yra itin universalus pasirinkimas. Jie puikiai tinka kaip aksesuaras, papuošiantis bet kurį šventinį įvaizdį. Šie […]

views 1448
Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?
Grožis

Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?

Kai prasideda geri orai, o žmogus yra neįdegęs, jis gali imti drovėtis parodyti viešumoje savo blyškų kūną. Kad to nereikėtų daryti, į pagalbą būtų galima pasitelkti į pagalbą kosmetines priemones. Geriausiai savaiminiam įdegiui pasitarnauja specialiai tam skirti kūno kremai. Tiesa, prieš pasirenkant kremą reikėtų įvertinti jo sudėtį, kad jame nebūtų galinčių pakenkti alergenų. Ką reikia […]

views 1510