Grožis

Ar teisingai naudojate sausą šampūną ir kondicionierių?

Publikuotas 2016 31 spalio views 7405
shutterstock.com

Kosmetikos rinka bene kasdien yra papildoma inovatyviais, mūsų gyvenimą palengvinti siekiančiais produktais. Vieni tokių kūrinių – sausas šampūnas ir kondicionierius, kurių pagrindinis tikslas – padėti išvengti dažno plaukų plovimo (kasdien trenkami plaukai yra alinami) suteikiant plaukams švaros bei gaivumo pojūtį.

Sausas šampūnas yra skirtas sugerti riebalų perteklių, sukritusius plaukus „pakelti“ nuo šaknų arba norint suteikti apimties švariems plaukams, o sausas kondicionierius naudojamas atgaivinti plaukų galiukus, siekiant pažeistai plauko struktūrai suteikti sveikumo įspūdį.

Kaip naudoti sausą šampūną?

Sausas šampūnas yra naudojamas produktą purškiant ant plaukų šaknų. Tuomet švelniais judesiais priemonė įtrinama į galvos odą, kad produktas pasiskirstytų tolygiai. Kitas žingsnis – palaukti iki 2-jų minučių, kad veiklieji ingredientai spėtų sugerti riebalus. Praėjus kelioms minutėms, svarbu iššukuoti šampūno perteklių.

Sausą plaukų šampūną vertėtų rinktis pagal plaukų atspalvį (šviesiaplaukėms, raudonplaukėms, tamsiaplaukėms, juodaplaukėms). Konkrečiam plaukų tonui sukurtos priemonės nepalieka pilkos ar baltos spalvos produkto pėdsakų, kuriuos neretai yra sunku pašalinti.

Susijęs straipsnis: Sausas šampūnas, kurį pagaminsite namuose

Kaip naudoti sausą kondicionierių?

Neseniai didele naujove tapusių sausų šampūnų gretas papildė sausi kondicionieriai. Sausas, kaip ir įprastas, plaukų kondicionierius plaukams suteikia spindesio ir palengvina šukavimą.

Sausas kondicionierius yra naudojimas užpurškiant produktą ant plaukų galų. Tuomet priemonė yra iššukuojama arba „išpurtoma“. Beje, sausą kondicionierių įmanoma naudoti ir jau suformavus šukuoseną, kadangi gaminys nekeičia plauko tekstūros, o tik suteikia gyvumo įspūdį.

Beje, verta prisiminti, jog sausų kondicionierių (ir, žinoma, sausų šampūnų) formulė yra sausa. Taigi plaukų serumai ir aliejai, skirti tepti po plaukų plovimo, nėra tokio paties pobūdžio produktai kaip sausi kondicionieriai.

Bendrieji patarimai

  • Siekiant efektyviausio rezultato, plaukų gaivumą reikėtų atstatyti sausu šampūnu, o galiukams spindesio suteikti pasitelkus sausą kondicionierių.
  • Sausų produktų nerekomenduojama naudoti daugiau nei tris kartus iš eilės. Šios priemonės „nuvalo“ tik plauką. Galvos odos priežiūrai reikalingas vanduo ir tradicinės plaukų priežiūros priemonės.
  • Naudojant sausą šampūną ir kondicionierių plaukus būtina iššukuoti. Blogai iššukuoti (taip pat gali būti nekokybiškos priemonės pasekmė) sausi gaminiai sukelia diskomforto jausmą ir sukuria priešingą – nešvaros pojūtį.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Grožis

Į ką atsižvelgti renkantis kliniką pilvo plastikai atlikti?

Kai pradedame mesti svorį, svajojame apie gražų, dailų ir liekną kūną. Daugelis sėkmingai numeta daug svorio. Deja, laisvos odos perteklius ant pilvo kartais trukdo visiškam pasitenkinimui svorio metimo procesu. Kodėl tai vyksta? Metant antsvorį, oda dažnai neatlaiko susitraukimo (arba nepajėgia to padaryti), o kolageno skaidulos nesugeba taip reikšmingai grįžti į savo buvusią formą, kai yra […]

views 12
Grožis

Kuo ypatingi korėjietiški plaukų kondicionieriai?

Korėjiečių grožio pasaulis sukėlė revoliuciją plaukų priežiūros srityje, o korėjietiški kondicionieriai dabar užima trokštamą vietą daugelyje kasdienių procedūrų. Tačiau kuo šie plaukų kondicionieriai iš tiesų išsiskiria? Pasinerkime į sudedamąsias dalis, metodus ir filosofiją, dėl kurių jie yra nepaprastai veiksmingi. Naujoviškos tekstūros Korėjietiški kondicionieriai yra ne tik standartinės kreminės formulės. Čia rasite aliejumi prisotintų intensyvaus maitinimo […]

views 94

Nugaros masažo nauda – atsikratykite skausmo ir pagerinkite savo savijautą

Masažas yra vienas seniausių žmogaus taikomų gydymo metodų. Šiandien tai populiari atsipalaidavimo ir terapijos forma, kuri gali būti labai naudinga fizinei ir emocinei sveikatai. Aptarkime tai plačiau. Kokia yra nugaros masažo nauda? Nugaros masažas šiandien yra vis dažniau pasirenkamas gydymo metodas. Nugara yra viena iš didžiausių kūno raumenų grupių, be to, tai labiausiai pavargusi ir […]

views 99
Grožis

Kaip išsirinkti tinkamą nagų frezą?

Nagų freza – tai elektrinė nagų dildė, skirta atlikti aparatiniam manikiūrui ar pedikiūrui. Jos dėka šias procedūras galima atlikti gerokai greičiau bei efektyviau nei kadaise naudotais manikiūrui skirtais įrankiais. Nagų freza, naudojant skirtingus jos antgalius galima atlikti įvairius manikiūro bei pedikiūro darbus: patrumpinti nagą ir suteikti jam norimą formą, sutvarkyti aplink nagą augančias odeles, nušlifuoti […]

views 99
Grožis

Kokios natos nišiniuose kvepaluose nepalieka abejingų?

Kaip pabrėžti savo individualumą? Sukurti įvaizdį, kuris atspindėtų tik tavo charakterį ir pasaulio suvokimą? Drabužiai, šukuosena, elgesys. Kvapą galite naudoti kaip apdailą. Masinės rinkos produktai netinka asmenybei išreikšti, brangūs elitiniai produktai taip pat ne visada atitinka užsibrėžtus tikslus. Ką rinktis? Šiandien papasakosime, kas yra selektyvinė ir nišinė parfumerija, ką ji reiškia, ir pateiksime pavyzdžių, kokie […]

views 108