Grožis

Angelina Jolie be makiažo įkvepia moteris natūraliam grožiui

Publikuotas 2015 22 spalio views 6097
Angelina Jolie be makiažo

Be galo džiugu rasti įkvėpimą, skatinantį ir toliau eiti tuo keliu, kuriuo eini. Dar smagiau, kai tokio įkvėpimo šaltinis – moteris, aktorė, visuomenės veikėja, kurią idealu laiko beveik visas pasaulis. Neseniai savo socialinėje pakyroje Angelina Jolie pasidalino nuotrauka, kurioje ji be makiažo, bet vistiek šypsosi ir spindi, nors tokią natūralią mums ją matyti neįprasta. Kartu išsakyti nuostabūs jos žodžiai apie tikrąjį grožį:

Angelina Jolie be makiažo įkvepia moteris natūraliam grožiui

Angelina Jolie be makiažo įkvepia moteris natūraliam grožiui

“Už mano makiažo ir šypsenos yra tik paprastas žmogus. Tiek daug merginų laiko mane pavyzdžiu. O aš noriu, kad jos žinotų, jog natūralumas yra gražu. Jos pamiršta faktą, kad už mano įvaizdžio stovi dizaineriai, makiažo meistrai, nuotraukų koregavimas. Garsenybių grožio samprata yra tokia pažeista. Jūs turėtumėte nesijaudinti. Mylėti tikrąją save. Nesvarbu, kaip atrodote išorėje, juk svarbiausia – vidus. Būdama 40-ies pradedu priimti save tokią, kokia esu. Turiu trūkumų ir tai yra gerai. Didžiuojuosi visomis moterimis, kurios yra drąsios, tikros; moterimis, kurios sako, jog joms nieko netrūksta ir yra gražios būtent tokios, kokios yra. Tikiuosi, pasauliui perduodi šią žinutę, jog vertini savo vidinį grožį labiau nei išvaizdą.” – rašo ji.

Panašu, kad idealo ieškoti žurnalų viršeliuose neverta, bet derėtų žvilgtelėti į veidrodį – ten tikrai rasite gražią moterį. Rodyti savo natūralų veidą tampa vis populiariau. Iniciatyvos nusifotografuoti be makiažo sulaukia daug dėmesio, o moterų veidai, kuriuos pamatom – visi ypatingi ir gražūs! Tad šalin kenksmingą kosmetiką – išdrįskite vis dažniau pasirodyti natūraliai gražiu veidu. Jeigu pasitikėjimo vis dar neužtenka, žinokite, kad po truputį jį galima išsiugdyti, o mes pateikiame priežastis, kodėl verta atsisakyti kasdienio kosmetikos naudojimo.

Sutaupysite laiko. Minutės, praleistos prie veidrodžio, gali tapti minutėmis, kada skaitote įdomų straipsnį – kitaip tariant, puoselėjate vidinį grožį.

Išvengsite odos nuovargio. Jeigu slepiate odos problemas po makiažo sluoksniu – didelė tikimybė, jog dar labiau kenkiate odai. Makiažo pagrindai ir maskuojančios pudros ilgainiui įsiskverbia giliau nei įmanoma nuvalyti – sumažinus šių priemonių naudojimą, sumažinama ir rizika užteršti odą, suteikiama galimybė jai atsigauti.

Sutaupysite pinigų. Kosmetikos priemonės gali ženkliai sumažinti piniginės turinį – vietoj to geriau pasimėgaukite pramogomis su artimaisiais!

Pamilsite save. Būtent tokią, kokia esate, be kaukių.

Pamėgsite savo trūkumus. Būtent tas apgamėlis suteiks veidui išraiškingumo, o strazdanos – ryškumo. Išmoksite gyventi su šiais trūkumais o ne slėpti juos.

Daugiau šypsositės. Juk šypsena, o ne makiažas, padės patraukti aplinkinių dėmesį.

Labiau pasitikėsite savimi. Ne tik savo išvaizda, bet ir savo sprendimais – juk esate moteris, kuri nepriklauso nuo blakstienų tušo ar lūpų dažų!

Natūralumas dabar madingas. Kam daryti makiažą, kuris atrodo lyg jo nebūtų, jeigu galima jo nedaryti visai!

Pasaulis atrodys gražesnis. Aplinkui skleisite savo pasitikėjimą ir grožį, leisite pamatyti tikrąją save ir įvertinti vidinį grožį – ilgainiui sulauksite tokio pat atsako.

Makiažas taps Jūsų stiprybe, o ne silpnybe. Atsikratę priklausomybės nuo makiažo, nepasidažiusios jausitės gerai, o pasidažiusios – dar geriau!

Progos taps išties ypatingomis, nes pasidažiusios atrodysite šventiškai, o ne kasdieniškai.

Pamaištausite prieš visuomenę. Kodėl turite slėptis po sluoksniu makiažo? Kodėl tai turi būti dalykas, “be kurio nesijaučiate gerai?” Įrodykite, kad esate ypatinga, o jeigu kažkas nesugeba to įvertinti – turbūt jie to net neverti.

Neteks jaudintis dėl sugadinto makiažo. Kartais norisi patrinti akis, ar pailsėti pasirėmus veidą rankomis – be makiažo galėsite tai daryti nesijaudindamos, jog tušas nubėgs, pudra nusivalys, o lūpdažiai išteps dantis.

Vis dėlto, jeigu jums labai patinka naudoti makiažą ir nenorite jo atsisakyti,- tai suprantama. Tiesiog prisiminkite, kad jis turėtų išryškinti gražiausius jūsų bruožus, kurių tikrai turite!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Kokie plaukų formavimo prietaisai negadina plauko?
Grožis

Kokie plaukų formavimo prietaisai negadina plauko?

Ne paslaptis, kad karštis daugiau ar mažiau paveikia mūsų plaukus, tad formuodami įvairias šukuosenas, rizikuojame juos pažeisti. Visgi, tai puikiai supranta ir plaukų formavimo prietaisų gamintojai: jie nuolat stengiasi atrasti naujų technologijų, kurios leistų formuoti plaukus kuo mažiau juos pažeidžiant. Šį kartą aptarsime keletą populiariausių prietaisų. Dyson Supersonic plaukų džiovintuvai Šie plaukų džiovintuvai sukurti taip, […]

views 416
Kokius kosmetikos gamintojus verta pasirinkti?
Grožis

Kokius kosmetikos gamintojus verta pasirinkti?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su skirtingomis odos problemomis ir iš jos priežiūrai skirtų priemonių tikisi skirtingų savybių – būtent dėl to sunku nuspręsti, kurios iš jų iš tiesų yra geriausios. Visgi, šiuo atveju verta atkreipti dėmesį į prekinį ženklą: žymiausi gamintojai ne veltui pelnė pirkėjų pasitikėjimą – tokios kompanijos dažniausiai yra orientuotos į nepriekaištingą odos […]

views 1412
Balti dantys: kaip to pasiekti?
Grožis

Balti dantys: kaip to pasiekti?

Balti dantys – estetiškos šypsenos atributas. Nesunku pastebėti, kad baltus dantis norime turėti kiekvienas. Tačiau, kaip to pasiekti? Gera žinia ta, kad yra labai daug būdų bei priemonių, kurios jus priartins ypač tviskančios šypsenos, o kai kurios iš jų tokios paprastos, kad net nesusimąstome. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad žmonės, kurie reguliariai mėgaujasi braškėmis, turi baltesnius […]

views 2124
Plaukų priežiūra žiemos sezonu
Grožis

Plaukų priežiūra žiemos sezonu

Atšiaurus žiemos oras būna negailestingas ne tik odai, bet ir plaukams. Saugokite savo plaukus ne tik nuo arktinio šalčio ar gūsingo vėjo, bet ir nuo elektrinimosi bei šilto patalpų oro. Laikantis šių patarimų pavasario sulauksite spindinčiomis sruogomis. Dėvėkite kepurę Kepurės dėvėjimas žiemą plaukus saugo nuo sauso oro lauke, sniego, vėjo ir lietaus. Neverta jaudintis dėl […]

views 1544
Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims
Grožis

Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims

Moteris mėgsta puoštis ir tai nėra jokia naujiena. Sunku rasti moterį, kuri nenorėtų pasidabinti išskirtiniais, kokybiškais ir elegantiškais aksesuarais. Vienas iš tokių aksesuarų yra ir minimalistiniai rankų darbo auskarai. Kokioms progoms tinka minimalistiniai rankų darbo auskarai? Rankų darbo minimalistiniai auskarai yra itin universalus pasirinkimas. Jie puikiai tinka kaip aksesuaras, papuošiantis bet kurį šventinį įvaizdį. Šie […]

views 1781