Grožis

8 patarimai, kad tavo oda šią vasarą atrodytų tobulai

Publikuotas 2019 liepos 8 views 6687

Atėjus vasarai, daugelis atsipalaiduoja ir kartais pamiršta tinkamai pasirūpinti savo oda. Šiuo metu ypač svarbu ją tinkamai apsaugoti nuo tiesioginės saulės spindulių, vandens, nešvarumų, perteklinio prakaitavimo, kas gali sukelti uždegiminius procesus ir neigiamai paveikti odos būklę.

Tam. kad taip nenutiktų ir jūsų atostogų nesugadintų tokios problemos, rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos 8 patarimus, kurie padės tinkamai prižiūrėti savo odą, kad ji atrodytų
tobulai:

1) Itin svarbu gerti pakankamai vandens ir drėkinti odą ne tik iš išorės, bet ir vidaus. Saulės spinduliai ir karštis verčia mus prakaituoti, ko pasekoje, mes netenkame drėgmės, o mūsų oda ima džiūti ir tampa sausa. Dėl šios priežasties, reiktų gerti daugiau vandens ir drėkinti odą drėkinamuoju kremu.

2) Leiskite odai kvėpuoti. Didžiausias žmogaus organas yra oda, nors ne visada matome plika akimi, bet oda yra sudaryta iš ląstelių, turinčių poras, per kurias ji kvėpuoja. Svarbu jų neužkimšti dekoratyvine kosmetika ar nešvarumais, todėl tinkamai ją valykite, kad jūsų oda galėtų laisvai kvėpuoti. Taip pat venkite aptemptų apatinių ir sintetinių rūbų, taip išvengsite diskomforto ir nemalonaus prakaito kvapo.

3) Pasirūpinkite apsauga nuo ultravioletinių spindulių. Mūsų odai labiausiai kenkia ne tiek tiesioginė saulė, kiek ultravioletiniai spinduliai. Dėl šios priežasties, svarbu pasirinkti apsaugines odos priemones su jums tinkamu SPF (saulės apsaugos faktoriumi), o jį nustatyti galite pagal savo odos tipą.

4) Laikykitės tinkamos higienos. Odos sudirgimus gali sukelti ir netinkami higienos įgūdžiai, todėl reiktų nepamiršti odos nušveisti bent porą kartų per savaitę ir pašalinti suragėjusias ląsteles. Taip pat svarbu ir tinkamai šalinti nereikalingus plaukelius, nes kitaip galite pažeisti odą ir sukelti negrįžtamus neigiamus procesus.

5) Tinkamai maitinkitės! Mityba ypač svarbi odos priežiūros dalis, nes jei jūs mėgstate riebų maistą, dažnai lepinatės saldumynais ir geriate gazuotus vaisvandenius, tuomet nesitikėkite, kad šios „mažos nuodėmės“ neturės įtakos jūsų odos grožiui. Pasistenkite vasarą maitintis lengviau, neapsunkinant savo organizmo sunkiai virškinamu maistu. Taigi žalumynai, vaisiai ir daržovės, turėtų dominuoti jūsų lėkštėje.

6) Pasimėgaukite masažu. Niekas kitas taip neatgaivins jūsų odos, kaip profesionalus masažas. Jis pagerins odos mikrocirkuliaciją, grąžins elastingumą ir spindesį.

7) Pakankamai išsimiegokite! Neveltui visos pasaulinio lygio gražuolės stengiasi rasti laiko grožio miegui. Taigi norint turėti puikią odą, svarbu miegoti ne mažiau kaip 8 valandas, o esant galimybei, bent porą valandų pamiegoti ir dienos metu.

8) Būkite aktyvi ir pozityviai nusiteikusi. Judėjimas ne tik stangrina odą, bet ir padeda geriau pratekėti kraujui ir limfai. Dėl to jūsų oda bus tolygiai graži ir puikiai atrodys kiekvieną dieną.

Linkime pasinaudoti šiais patarimais ir džiaugtis puikiomis vasaros atostogų akimirkomis.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?
Grožis

Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?

Kai prasideda geri orai, o žmogus yra neįdegęs, jis gali imti drovėtis parodyti viešumoje savo blyškų kūną. Kad to nereikėtų daryti, į pagalbą būtų galima pasitelkti į pagalbą kosmetines priemones. Geriausiai savaiminiam įdegiui pasitarnauja specialiai tam skirti kūno kremai. Tiesa, prieš pasirenkant kremą reikėtų įvertinti jo sudėtį, kad jame nebūtų galinčių pakenkti alergenų. Ką reikia […]

views 11
Kosmetikos priemonių pasirinkimo niuansai
Grožis

Kosmetikos priemonių pasirinkimo niuansai

Kosmetika užima gana svarbią vietą kiekvieno žmogaus gyvenime. Ypač tai aktualu moterims. Dažnai tenka išbandyti nemažai priemonių kol atrandame tas pačias tinkamiausias savo odai, plaukams ar nagams. Todėl jeigu esate tokio eksperimentavimo periode, jokiu būdu nepirkite kosmetikos bet kur. Rinkitės patikimus prekybininkus. Tuomet galėsite džiaugtis kokybiškomis ir visai nebrangiomis priemonėmis. Užsukite į www,drogas.lt ir įsitikinsite […]

views 150
Hialurono rūgštis – ne tik jaunystės paslaptis
Grožis

Hialurono rūgštis – ne tik jaunystės paslaptis

Hialurono rūgšties injekcijos jau seniai pelnė veiksmingos, užtikrinančios odos drėkinimą ir sėkmingai mažinančios veido raukšles, procedūros vardą. Tačiau ši rūgštis gali būti naudinga ne tik grožio puoselėjimui, bet ir turėti reikšmingos įtakos mūsų sveikatai. Kokią naudą mūsų organizmui gali suteikti hialurono rūgštis? Hialuronas padės pamiršti išsausėjusias akis Pagrindinės hialurono rūgšties savybės – vandens sulaikymas, drėgmės […]

views 2882
5 svarbiausi vitaminai, puoselėjantys moters grožį
Grožis

5 svarbiausi vitaminai, puoselėjantys moters grožį

Galite išleisti krūvas pinigų įvairioms grožio procedūroms, tačiau tuomet, jei jūsų organizmas stokos tam tikrų vitaminų, rezultatai nebus tokie, kokių norėtųsi. Būtent todėl naudinga žinoti, kokie vitaminai yra tiesiog būtini plaukų, odos ir nagų grožio puoselėjimui: jei užkirsite kelią jų trūkumui, jūsų grožis atsiskleis visa savo esybe. Taigi, kokie vitaminai yra laikomi pačiais svarbiausiais? Vitaminas […]

views 180
Plaukų kirpimo mašinėlės: kaip išsirinkti geriausią ir kokybiškiausią?
Grožis

Plaukų kirpimo mašinėlės: kaip išsirinkti geriausią ir kokybiškiausią?

Pastaraisiais metais, dėl globalios situacijos visame pasaulyje, plaukų kirpimas namuose tapo norma, dažnai naudojama praktika ir savaime suprantamu dalyku. Uždaryti grožio salonai ir kirpyklos lėmė, kad dažnas vyras, jaunuolis savo šukuosenas ėmė kurti namuose. Na, o perkamiausiu šukuosenų darymo įrankiu tapo plaukų kirpimo mašinėlė. Iš esmės, plaukų kirpimo mašinėlės yra itin lengvai ir patogiai naudojamos, […]

views 941