Grožis

7+ idėjos makiažo staliukui: kokius paviršius, lemputes ir formas rinktis?

Publikuotas 2017 vasario 11 views 15729
7+ idėjos makiažo staliukui: kokius paviršius, lemputes ir formas rinktis? shutterstock.com

Jeigu neapsiribojate vien veido kremu ir blakstienų tušu, įprastos vonios lentynėlės gali nebeužtekti. O kur dar priekaištaujantys namų vyrai, kad per pakuotes ir buteliukus sunku atrasti vietos skutimosi putoms. Todėl vardan tobulo makiažo ir namų ramybės, verta įsigyti tualetinį staliuką.

  1. Praktiška idėja taupančioms vietą

Kol būsto kainos auga, erdvės – traukiasi, todėl baldus renkamės ne vien pagal grožį, bet ir kompaktiškumą. Skubėdamos į darbą, blakstienas pasidažysite stovėdamos, o darydamosios vakarinį makiažą, įsitaisysite ant nuo sienos nukabintos kėdės. Be to, po tualetiniu staliuku pritvirtinti kabliukai padės išspręsti rankinių laikymo klausimą. Jei neturite milžiniškų kosmetikos atsargų, į stalčiukus tilps ne tik makiažo priemonės, bet ir kitos reikalingos smulkmenos.

  1. Grožio oazė princesėms ir karalienėms

Neneigsime, toks makiažo staliukas turi porą minusų: jį nėra lengva priderinti prie interjero, taip pat baldas netiks turinčioms itin daug kosmetikos. Tačiau nereikėtų nuvertinti psichologinio aspekto: specialistų teigimu, gražioje aplinkoje jaučiamės laimingesni, geriau susikaupiame bei greičiau atsipalaiduojame. Todėl dažydamosios prie tokio tualetinio staliuko labiau savimi pasitikėsite ne tik dėl makiažo, bet ir pačios procedūros.

  1. Tualetinis staliukas vaikų turinčioms minimalistėms

Jei jūsų namuose vyrauja minimalistinis interjeras, o nuo paviršių daiktus tiesiog šluoja mažieji neklaužados, vertėtų įsigyti dangčio tipo tualetinį staliuką. Jame ne tik saugiai laikysite brangias kosmetikos priemones, bet ir nuleidusios veidrodį paslėpsite skubėjimo paliktą netvarką. Beje, lygų paviršių galėsite panaudoti kitoms reikmėms, pavyzdžiui, kūdikio pervystymui.

  1. Kosmetikos kaupikėms arba profesionalėms

Šis staliukas puikiai tiks toms, pas kurias darytis makiažo skuba visos draugės. Taip pat ir toms, kurios dievina išbandyti naujas kosmetikos priemones ir todėl nuolat skundžiasi erdvės joms susidėti trūkumu. Daugybė stalčiukų padės palaikyti tvarką, o atviros lentynos – greitai pasiekti reikalingas smulkmenas.

  1. Nenuvertinkite kėdės funkcijų

Kaip jau ir minėjome anksčiau, erdvės trūkumas – itin dažnai pasitaikanti būsto problema. Jei miegamajame telpa tik nedidelis staliukas, rečiau naudojamų daiktų stalčiumi paverskite prie jo stovinčią kėdę.

  1. Spinta – ne vien rūbams ir batams laikyti

Turite galimybę spintai skirti atskirą kambarį? Tuomet nepasigailėsite jame atradusios vietą ir makiažo staliukui, o natūralaus apšvietimo problemą čia išspręs lemputės. Labai svarbu, kad jų tikrosios spalvos atkūrimo koeficientas (žymimas CRI) būtų kiek įmanoma aukštesnis: taip lengviau pritaikysite makiažą prie odos spalvos.

  1. Makiažo staliukai tinka ir tamsiam interjerui

Jei jūsų interjere vyrauja tamsios spalvos, prie jo makiažo staliuką priderinti daug lengviau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiesa, tokiu atveju pasiruoškite dulkes valyti kur kas dažniau, kadangi ant tamsių paviršių jos itin matomos!

Daugiau idėjų:

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims
Grožis

Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims

Moteris mėgsta puoštis ir tai nėra jokia naujiena. Sunku rasti moterį, kuri nenorėtų pasidabinti išskirtiniais, kokybiškais ir elegantiškais aksesuarais. Vienas iš tokių aksesuarų yra ir minimalistiniai rankų darbo auskarai. Kokioms progoms tinka minimalistiniai rankų darbo auskarai? Rankų darbo minimalistiniai auskarai yra itin universalus pasirinkimas. Jie puikiai tinka kaip aksesuaras, papuošiantis bet kurį šventinį įvaizdį. Šie […]

views 32
Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?
Grožis

Kas pasitarnauja savaiminiam įdegiui?

Kai prasideda geri orai, o žmogus yra neįdegęs, jis gali imti drovėtis parodyti viešumoje savo blyškų kūną. Kad to nereikėtų daryti, į pagalbą būtų galima pasitelkti į pagalbą kosmetines priemones. Geriausiai savaiminiam įdegiui pasitarnauja specialiai tam skirti kūno kremai. Tiesa, prieš pasirenkant kremą reikėtų įvertinti jo sudėtį, kad jame nebūtų galinčių pakenkti alergenų. Ką reikia […]

views 44
Kosmetikos priemonių pasirinkimo niuansai
Grožis

Kosmetikos priemonių pasirinkimo niuansai

Kosmetika užima gana svarbią vietą kiekvieno žmogaus gyvenime. Ypač tai aktualu moterims. Dažnai tenka išbandyti nemažai priemonių kol atrandame tas pačias tinkamiausias savo odai, plaukams ar nagams. Todėl jeigu esate tokio eksperimentavimo periode, jokiu būdu nepirkite kosmetikos bet kur. Rinkitės patikimus prekybininkus. Tuomet galėsite džiaugtis kokybiškomis ir visai nebrangiomis priemonėmis. Užsukite į www,drogas.lt ir įsitikinsite […]

views 172
Hialurono rūgštis – ne tik jaunystės paslaptis
Grožis

Hialurono rūgštis – ne tik jaunystės paslaptis

Hialurono rūgšties injekcijos jau seniai pelnė veiksmingos, užtikrinančios odos drėkinimą ir sėkmingai mažinančios veido raukšles, procedūros vardą. Tačiau ši rūgštis gali būti naudinga ne tik grožio puoselėjimui, bet ir turėti reikšmingos įtakos mūsų sveikatai. Kokią naudą mūsų organizmui gali suteikti hialurono rūgštis? Hialuronas padės pamiršti išsausėjusias akis Pagrindinės hialurono rūgšties savybės – vandens sulaikymas, drėgmės […]

views 3188
5 svarbiausi vitaminai, puoselėjantys moters grožį
Grožis

5 svarbiausi vitaminai, puoselėjantys moters grožį

Galite išleisti krūvas pinigų įvairioms grožio procedūroms, tačiau tuomet, jei jūsų organizmas stokos tam tikrų vitaminų, rezultatai nebus tokie, kokių norėtųsi. Būtent todėl naudinga žinoti, kokie vitaminai yra tiesiog būtini plaukų, odos ir nagų grožio puoselėjimui: jei užkirsite kelią jų trūkumui, jūsų grožis atsiskleis visa savo esybe. Taigi, kokie vitaminai yra laikomi pačiais svarbiausiais? Vitaminas […]

views 203