Grožis

7+ idėjos makiažo staliukui: kokius paviršius, lemputes ir formas rinktis?

Publikuotas 2017 11 vasario views 16621
7+ idėjos makiažo staliukui: kokius paviršius, lemputes ir formas rinktis? shutterstock.com

Jeigu neapsiribojate vien veido kremu ir blakstienų tušu, įprastos vonios lentynėlės gali nebeužtekti. O kur dar priekaištaujantys namų vyrai, kad per pakuotes ir buteliukus sunku atrasti vietos skutimosi putoms. Todėl vardan tobulo makiažo ir namų ramybės, verta įsigyti tualetinį staliuką.

  1. Praktiška idėja taupančioms vietą

Kol būsto kainos auga, erdvės – traukiasi, todėl baldus renkamės ne vien pagal grožį, bet ir kompaktiškumą. Skubėdamos į darbą, blakstienas pasidažysite stovėdamos, o darydamosios vakarinį makiažą, įsitaisysite ant nuo sienos nukabintos kėdės. Be to, po tualetiniu staliuku pritvirtinti kabliukai padės išspręsti rankinių laikymo klausimą. Jei neturite milžiniškų kosmetikos atsargų, į stalčiukus tilps ne tik makiažo priemonės, bet ir kitos reikalingos smulkmenos.

  1. Grožio oazė princesėms ir karalienėms

Neneigsime, toks makiažo staliukas turi porą minusų: jį nėra lengva priderinti prie interjero, taip pat baldas netiks turinčioms itin daug kosmetikos. Tačiau nereikėtų nuvertinti psichologinio aspekto: specialistų teigimu, gražioje aplinkoje jaučiamės laimingesni, geriau susikaupiame bei greičiau atsipalaiduojame. Todėl dažydamosios prie tokio tualetinio staliuko labiau savimi pasitikėsite ne tik dėl makiažo, bet ir pačios procedūros.

  1. Tualetinis staliukas vaikų turinčioms minimalistėms

Jei jūsų namuose vyrauja minimalistinis interjeras, o nuo paviršių daiktus tiesiog šluoja mažieji neklaužados, vertėtų įsigyti dangčio tipo tualetinį staliuką. Jame ne tik saugiai laikysite brangias kosmetikos priemones, bet ir nuleidusios veidrodį paslėpsite skubėjimo paliktą netvarką. Beje, lygų paviršių galėsite panaudoti kitoms reikmėms, pavyzdžiui, kūdikio pervystymui.

  1. Kosmetikos kaupikėms arba profesionalėms

Šis staliukas puikiai tiks toms, pas kurias darytis makiažo skuba visos draugės. Taip pat ir toms, kurios dievina išbandyti naujas kosmetikos priemones ir todėl nuolat skundžiasi erdvės joms susidėti trūkumu. Daugybė stalčiukų padės palaikyti tvarką, o atviros lentynos – greitai pasiekti reikalingas smulkmenas.

  1. Nenuvertinkite kėdės funkcijų

Kaip jau ir minėjome anksčiau, erdvės trūkumas – itin dažnai pasitaikanti būsto problema. Jei miegamajame telpa tik nedidelis staliukas, rečiau naudojamų daiktų stalčiumi paverskite prie jo stovinčią kėdę.

  1. Spinta – ne vien rūbams ir batams laikyti

Turite galimybę spintai skirti atskirą kambarį? Tuomet nepasigailėsite jame atradusios vietą ir makiažo staliukui, o natūralaus apšvietimo problemą čia išspręs lemputės. Labai svarbu, kad jų tikrosios spalvos atkūrimo koeficientas (žymimas CRI) būtų kiek įmanoma aukštesnis: taip lengviau pritaikysite makiažą prie odos spalvos.

  1. Makiažo staliukai tinka ir tamsiam interjerui

Jei jūsų interjere vyrauja tamsios spalvos, prie jo makiažo staliuką priderinti daug lengviau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiesa, tokiu atveju pasiruoškite dulkes valyti kur kas dažniau, kadangi ant tamsių paviršių jos itin matomos!

Daugiau idėjų:

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Kokie plaukų formavimo prietaisai negadina plauko?
Grožis

Kokie plaukų formavimo prietaisai negadina plauko?

Ne paslaptis, kad karštis daugiau ar mažiau paveikia mūsų plaukus, tad formuodami įvairias šukuosenas, rizikuojame juos pažeisti. Visgi, tai puikiai supranta ir plaukų formavimo prietaisų gamintojai: jie nuolat stengiasi atrasti naujų technologijų, kurios leistų formuoti plaukus kuo mažiau juos pažeidžiant. Šį kartą aptarsime keletą populiariausių prietaisų. Dyson Supersonic plaukų džiovintuvai Šie plaukų džiovintuvai sukurti taip, […]

views 427
Kokius kosmetikos gamintojus verta pasirinkti?
Grožis

Kokius kosmetikos gamintojus verta pasirinkti?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su skirtingomis odos problemomis ir iš jos priežiūrai skirtų priemonių tikisi skirtingų savybių – būtent dėl to sunku nuspręsti, kurios iš jų iš tiesų yra geriausios. Visgi, šiuo atveju verta atkreipti dėmesį į prekinį ženklą: žymiausi gamintojai ne veltui pelnė pirkėjų pasitikėjimą – tokios kompanijos dažniausiai yra orientuotos į nepriekaištingą odos […]

views 1421
Balti dantys: kaip to pasiekti?
Grožis

Balti dantys: kaip to pasiekti?

Balti dantys – estetiškos šypsenos atributas. Nesunku pastebėti, kad baltus dantis norime turėti kiekvienas. Tačiau, kaip to pasiekti? Gera žinia ta, kad yra labai daug būdų bei priemonių, kurios jus priartins ypač tviskančios šypsenos, o kai kurios iš jų tokios paprastos, kad net nesusimąstome. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad žmonės, kurie reguliariai mėgaujasi braškėmis, turi baltesnius […]

views 2137
Plaukų priežiūra žiemos sezonu
Grožis

Plaukų priežiūra žiemos sezonu

Atšiaurus žiemos oras būna negailestingas ne tik odai, bet ir plaukams. Saugokite savo plaukus ne tik nuo arktinio šalčio ar gūsingo vėjo, bet ir nuo elektrinimosi bei šilto patalpų oro. Laikantis šių patarimų pavasario sulauksite spindinčiomis sruogomis. Dėvėkite kepurę Kepurės dėvėjimas žiemą plaukus saugo nuo sauso oro lauke, sniego, vėjo ir lietaus. Neverta jaudintis dėl […]

views 1553
Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims
Grožis

Minimalistiniai rankų darbo auskarai ypatingoms moterims

Moteris mėgsta puoštis ir tai nėra jokia naujiena. Sunku rasti moterį, kuri nenorėtų pasidabinti išskirtiniais, kokybiškais ir elegantiškais aksesuarais. Vienas iš tokių aksesuarų yra ir minimalistiniai rankų darbo auskarai. Kokioms progoms tinka minimalistiniai rankų darbo auskarai? Rankų darbo minimalistiniai auskarai yra itin universalus pasirinkimas. Jie puikiai tinka kaip aksesuaras, papuošiantis bet kurį šventinį įvaizdį. Šie […]

views 1787