7 filmai, kuriuos verta pažiūrėti su savo antra puse

Publikuotas 2019 9 rugpjūčio views 8299

Daugelis pritars, kad vienas geriausių romantiško vakaro planų yra filmo žiūrėjimas. Tačiau dažnai sunkiausia šio vakaro scenarijaus įgyvendinimo dalimi tampa filmo pasirinkimas. O kas jei, jūsų ir antrosios pusės skoniai nelabai sutampa, ir jūs negalite apsispręsti ar žiūrėti jaudinančią melodramą, ar veiksmo trilerį.

Tai geriausia tuomet ieškoti kompromiso ir tartis, kad vieną vakarą renkasi vienas, o kitą – kitas. Galima pabandyti filmo pasirinkimą paversti smagiu žaidimu ir atsirinkus filmų sąrašą, surašyti jų pavadinimus ant kortelių ir burtų keliu išsitraukti tą, kurį žiūrėsite būtent šį vakarą. Taip tikrai neliksite nusiminę, o viskas turės netikėtumo momentą ir sukurs puikią vakaro nuotaiką.

Taigi, kad būtų lengviau išsirinkti, pateikiame 7 filmų anotacijas, kurias perskaičius bus lengviau išsirinkti norimą žanrą ir puikiai praleisti laiką, žiūrint filmą su savo antrąja puse.

  • S. Myliu tave/ P. S. I love you (rež. R. LaGravenese). Šiame filme vaidina puikūs žinomi aktoriai Hilary Swank, Gerard Butler, Lisa Kudraw. Šioje romantinėje komedijoje yra pasakojama istorija apie tikrą meilę, netekties išgyvenimą ir viltį.
  • Graži moteris/ Pretty woman (rež. Garry Marshall). Tai klasikinė komedija, kurioje vaidina legendiniai aktoriai Richard Gere ir Julia Roberts. Linksma istorija apie milijonierių ir prostitutę, kurią jis netyčia įsimyli.
  • Vanduo drambliams/Water for Elephants (rež. Francis Lawrence). Pagrindiniuose vaidmenyse vaidina Reese Witherspoon ir Robert Pattison. Filmas pagal tikrus sunkumus, siekiant būti kartu.
  • Tobuli melagiai/Perfetti Sconosciuti (rež. Paolo Genovese). Puiki komedija su dramos elementais apie meilės intrigas ir asmenines paslaptis, ką mes slepiame nuo savo mylimųjų.
  • Pasimatymas/Une recontre (rež. Lisa Azuelos). Puikus filmas apie meilę iš pirmo žvilgsnio, aistrą ir ištikimybę. Patiks prancūziškų filmų gerbėjams.
  • Pasivaikščiojimas debesyse/A walk on the Clouds (rež. Alfonso Arau). Puiki romantinė drama apie du jaunus žmones, kurie sutinka vienas kitą netikėtoje gyvenimo kryžkelėje. Patiks Keanu Reeves gerbėjams.
  • Geri metai/ A good year (rež. Ridlis Skotas). Puiki romantiška komedija apie netikėtą meilę, viename Provanso miestelyje.

 

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai