6 romantiškos idėjos šiai vasarai, kurių tiesiog negalite praleisti

Publikuotas 2019 12 liepos views 1900

Taip ilgai laukta vasara jau įsibėgėjo. Žinoma, jos netikrai nesinori leisti namuose prie TV arba kompiuterio, todėl siūlome jums kelias romantiškas idėjas vasaros pasimatymams. Nesvarbu, ar tai pirmas, ar dvidešimtas jūsų pasimatymas, juk romantikos niekada nebus per daug?

Lauko kinas

Pamenate amerikietiškus filmus, kur porelės glaustosi, susėdusios ant pievelės, žiūrėdamos kino filmus? Vasarą kinu po žvaigždėmis galite mėgautis ir Lietuvoje. Tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ su „Kino karavanu“ atveža savo filmus į Lietuvos miestus bei miestelius, o Vilniuje rugpjūčio mėnesį tokius kino seansus organizuoja ir kino teatras „Pasaka“.

Pasimėgauti kinu po atviru dangumi galite tik kelis mėnesius per metus. Tai gali būti puiki pradžia romantiškam vakarui, kuris gali tęstis vakariene netoliese esančiame restorane ir neskubant grįžtant pėsčiomis namo.

Piknikas

Visi į parką! Žinote, jog prancūzai labai mėgsta popietes leisti parkuose ant žolės? Kodėl jums nepažaidus Prancūzijos?

Popietė parkuose labai tinka tiek poroms, tiek draugų kompanijoms. Atsigulkite prie medžio, esančio parke ir pasiruoškite mėgautis nerūpestinga popiete gamtoje. Pagrindiniai dalykai, kurių reikėtų nepamiršti: lengvi užkandžiai, pledas, apsauga nuo uodų, gaivieji gėrimai, stalo žaidimai ir, žinoma, gera nuotaika.

Vakaras terasoje

Nesvarbu, ar namuose, ar bare ant stogo, o gal restorane su vaizdais, terasos yra puiki vieta šiltą vasaros vakarą leisti su savo partneriu. Jūsų vakaras prasidės fonine muzika ir vaizdu į miestą, kuris saulėlydžio metu nusidažo gražia spalvų palete. Naktį kitų pastatų žibintai virsta žvakėmis, su kuriomis vakarienė bus dar romantiškesnė.

Nuotykiai su baidarėmis

Paimkite savo mėgstamus užkandžius bei gėrimus ir, žinoma, antrąją pusę, ir leiskitės į pojūčius, kurie tikrai jus nustebins. Jei jums patinka stiprios emocijos, pasiruoškite susikaupti, o kartu su baidarėmis leiskitės į nuotykius. Tai padės išlaisvinti emocijas, atsipalaiduoti ir linksmai praleisti laiką.

Neturite antros pusės? Čiupkite į parankę draugus. Net nenutuokiate, kiek daug porų surado viena kitą būtent baidarių žygiuose.

Klaidžiojimas istoriniuose labirintuose

Lietuva gausi istorinio paveldo. Nepabijokite būti turistais ir sekmadienio popietę praleiskite klaidžiodami senamiesčiu. Atraskite dar nematytas detales, nelankytas gatveles arba sėskite į automobilį ir vykite ieškoti nuotykių į kitą Lietuvos miestą. Tikime, jog liksite nustebinti.

Mini golfas

Šis, jau klasika tapęs žaidimas, niekada neišeina iš mados ir gali būti linksma pramoga žaidžiant kartu poroje. Pasiruoškite lazdas, kamuoliukus ir pasimankštinkite.

Turite kitų idėjų? Pasidalinkite!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai