5 renginiai Lietuvoje šią vasarą, kurių negalima praleisti

Publikuotas 2019 liepos 5 views 709

Vasara – pats smagiausias laikas ne tik dėl puikaus oro, bet ir siūlomų įvairiausių pramogų. Jei dar nesuplanavote savo atostogų maršruto ir nekuriate planų, ką norėtumėte aplankyti, rekomenduojame 5 renginius, kuriuos būtina aplankyti:

1)  Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena liepos 6-ąją. Šventinis piknikas Lukiškių aikštėje ir maisto vagonėliai ant ratų. Vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti sostinės centre nuo 10 val. ryto. 12 val. Iškilminga valstybės vėliavų pakėlimo ceremonija Simono Daukanto aikštėje. 21 val. visi kviečiami giedoti Lietuvos himną. 

2) „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės, vyksiančios liepos 18-20 dienomis. Tai didžiausias lenktynių festivalis, organizuojamas Palangos-Kretingos-Klaipėdos kelių sankirtoje, pritraukiantis minias greičio ir adrenalino mėgėjų.

3) Jūros šventė 2019. Ji vyks liepos 26-28 dienomis. Ši šventė žada būti įspūdinga, nes vyks jau jubiliejinį 60-tą kartą. Šiemet Jūros šventėje bus gausu įvairiausių renginių: pasirodys meno kolektyvai ir folkloro ansambliai; koncertuos Lietuvos estrados atlikėjai ir kviestinės užsienio žvaigždės; vyks tradicinė amatų mugė; gatvės teatro pasirodymai; veiks įvairios pramogos ir interaktyvūs šou. Visi klaipėdiečiai ir miesto svečiai galės žygiuoti didžiojoje eisenoje iki Kruizinių laivų terminalo, o šventės uždarymo metu – mėgautis įspūdingais šventiniais fejerverkais.

4) Tarptautinis muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, liepos 26-27 d., Palūšė. Šiame festivalyje veiksmas vyks net penkiose scenose, kur pasirodys žymiausi Lietuvos ir užsienio atlikėjai. Taip pat festivalyje bus gausu įvairiausių pramogų, sporto varžybų ir ekstremalių šou. Festivalis „Galapagai“ yra nominuotas vienu geriausių nedidelės apimties festivalių Europoje.

5) Velomaratonas, vyksiantis rugpjūčio 18 d., Vilniuje. Visiems dviračių mėgėjams tai yra ko gero svarbiausias ir laukiamiausias metų įvykis, kai savo jėgas ir ištvermę gali išbandyti įvairaus amžiaus ir patirties dviratininkai. Velomaratonas vyks Vilniaus senamiestyje, kur skirtingomis trasomis riedės įvairios dalyvių grupės: vaikai, mėgėjai ir profesionalūs sportininkai.

Išsirinkite jums labiausia patikusį renginį ir pasinerkite į vasaros pramogas, patirdamineišdildomus įspūdžius.

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai