Radote klaidą? Radote klaidą?
Sportas

Svorio metimo dienotvarkė

tags
Publikuotas 2015 spalio 14 views 22241

Vienas pažadas atsisakyti šokolado ar kassavaitinis kroso bėgimas dar neužtikrins subalansuoto kūno svorio. Iš tiesų, kiekvieną akimirką galite padaryti kažką, kas priartins prie trokštamo tikslo. Kad būtų lengviau, pateikiama svorio metimo dienotvarkė – pasisemkite idėjų, kaip ir kada galite tobulinti savo kūno formas.

06:00 – 07:00

Tyrimais patvirtinta, jog anksčiau besikeliantys žmonės yra sėkmingesni ir sveikesni. Greičiausiai taip yra dėl to, kad jiems atsiranda laiko pasimankštinti ir papusryčiauti. Be to, ramus rytas duoda pradžią geresnei dienai, tad anksti keldamiesi užtikrinsite ir savo pozityvumą bei produktyvumą. Taigi pabuskite anksti, nusišypsokite ir pradėkite dieną išgerdami stiklinę vandens. Tai pažadins Jus ir užtikrins, kad skrandis bus pasiruošęs priimti maistą ir jį virškinti (tad išvengsite nemalonaus pilvo pūtimo). Užkąskite ko nors, kas turi daug angliavandenių ir šiek tiek baltymų, pavyzdžiui, pusė banano ir keletas migdolų. Taip pagreitinsite medžiagų apykaitą iš pat ryto!

Jeigu tik turite laiko – būtinai pasportuokite. Rytinės treniruotės taip pat užtikrina gerą medžiagų apykaitą visai dienai, o tai reiškia daugiau sudegintų kalorijų.

Duše pasirąžykite ir prasitampykite. Sušildyti raumenys maloniai atsipalaiduos, pašalinsite sąstingį po nakties. Pusryčiams rinkitės sotų skaidulų ir baltymų turintį maistą. Ryte galite nevengti ir angliavandenių – valgydami juos iš ryto, turėsite dar visą dieną sudeginti šias kalorijas.

08:00 – 09:00

Pasigaminkite pietus dar prieš išvykdami į darbą. Atminkite, jog šiam maistui reikėtų rinktis neriebius baltymus, skaidulas, daržoves, viso grūdo duoną, o desertui būtinai pasimėgaukite vaisiais. Tad gaminkite salotas, virkite laukinius ryžius ar daržoves. Supakuokite viską į dėžutę – sveiki pietūs užtikrinti jau nuo pat ryto!

Vos atvykę į darbą, nelaukite, kol pasipils užduotys ir iškart prisipilkite buteliuką vandens, kurį galėsite nuolat gurkšnoti. Palaikydami skysčių kiekį išvengsite apgaulingo alkio jausmo.

10:00 – 11:00

Metas kelias minutes atsipūsti. Apdovanokite save pertraukėle ir pasimėgaukite skaidulų turinčiu užkandžiu. Kepti ar šaldyti bananai, džiovinti obuoliai patenkins smaližius, o morkų traškučiai – pinkantiškesnio skonio mėgėjus.

12:00 – 13:00

Pietų metas. O Jūsų pietūs supakuoti laukia jau nuo ryto! Beje, siūlome pietaujant gurkšnoti nuostabiausią nekaloringą gėrimą – vandenį. Skanaus!

Svorio metimo dienotvarkė

Po pietų pajudėkite: išeikite pabendrauti ir pasivaikščioti su bendradarbiu į lauką. Galų gale, tiesiog keletas mankštos pratimų, rekomenduojamų atlikti visiems dirbantiems kompiuteriu,- ir tai turės teigiamą poveikį. Jeigu sulaukėte svarbaus skambučio – dar geriau! Vaikščiodami ir kalbėdami vienu metu kvėpuosite grynu oru, tad sklandžiau mąstysite, o kartu sudeginsite nepageidaujamas kalorijas. Išnaudokite bet kokį šansą pajudėti!

15:00

Vėlgi galite užkąsti. Riešutai, jogurtas, becukriai avižiniai sausainiai, vaisiai – viskas, kas turi mažiau nei 150 kalorijų. Taip palaikysite gerą savijautą ir nesijausite išsekę belaukdami vakarienės. O jos sulaukę – nebūsite išbadėję, tad bus lengviau riboti porcijas.

16:00

Išgerkite žalios arbatos. Šiek tiek kofeino pabudins, leis pasijausti žvaliau. Žalioji arbata turi ir daugiau naudingų savybių. Ji sumažins alkio jausmą ir pagreitins medžiagų apykaitą.

17:00 – 18:00

Eidami iš darbo vėlgi rinkitės fiziškai aktyvesnę veiklą – eikite pėsti arba važiuokite dviračiu, jeigu tik galite. Na, bent jau atstumą nuo namų iki parduotuvės įveikite ne mašina. Taip ne tik deginsite kalorijas, bet pamiršite stresą, kurį galbūt patyrėte darbe ir pakelsite sau nuotaiką.

Grįžę pasigaminkite nekaloringą vakarienę. Vėlgi, tam tinka neriebūs baltymai, pilno grūdo košės, daržovės. Atraskite lęšius, bolivinę balandą, saldžiasias bulves, daržovių troškinius ir sriubas – galimybės neišsemiamos. Po gaminimo nedelsiant nutvarkykite stalą ir nepalikite maisto likučių, o kartu ir pagundos pavalgius dar pratęsti vakarienę.

19:00

Išsivalykite dantis! Taip, būtent dabar! O valydamiesi galite daryti pritūpimus. Jeigu tai atrodo per daug sudėtinga – pritūpkite atsiremdami į sieną ir šitaip “pasėdėkite” ore. Tai bus papildoma treniruotė kojoms ir užpakaliukui, o gaivus burnos kvapas sulaikys nuo noro dar užkandžiauti.

20:00

Jeigu vakarais mėgstate pažiūrėti televizorių, išnaudokite reklamų laiką darydami stiprinančius pratimus. Kilnokite svorius, ar darykite “lentos” pratimą. Tą patį galite daryti ir tiesiog žiūrėdami filmą, kad ir be reklamų.

Svorio metimo dienotvarkė

21:00

Pasiruoškite rytojui, jeigu žadate sportuoti – susidėkite reikiamą aprangą ir įrangą – taip nebeliks jokio pasiteisinimo “neturiu švarios sportinės maikutės”. Praverkite miegamojo langus ir įleiskite gryno oro, ramiai juo pakvėpuokite – taip parengsite kūną miegui.

22:00

Leiskite organizmui pailsėti ir jis Jums atsidėkos greičiau krintančiu svoriu. Tad eikite miegoti anksčiau ir pamiegokite pakankamai – tai itin svarbu. Prieš miegą prisiminkite, kokie šiandien buvote šaunūs ir užmigę su pozityvia mintimi, vėl atsikelsite gerai nusiteikę!

Kokia tavo nuomonė?


Paskutiniai straipsniai
Geriausia treniruotė pilvo presui
Sportas

Geriausia treniruotė pilvo presui

Norint turėti pilvo presą, reikia daug pastangų. Pateikiame jums pratimus, kurie padalinti į tris dalis. Derinant šiuos pratimus su sveika mityba padės jums palaikyti plokščią pilvą ištisus metus.  Dėmesys viršutiniam pilvo presui. Pratimui naudojamas kamuolys Atsisėskite ant gerai pripūsto pratybų kamuolio. Padėkite rankas už galvos ir vaikščiokite savo kojomis nuo kamuolio. Kamuolys turėtų siekti klubus […]

views 40
efektyvūs pratimai sėdmenims
Sportas

5 efektyvūs pratimai sėdmenims

Pavargote nuo pritūpimų? Mes suprantame. Todėl pristatome naujus pratimus, kurie sustiprins dvigalvius raumenis, kad turėtumėte stangresnius sėdmenis. Pasirenkite atrodyti dar gražiau savo naujuose džinsuose! Klubų pakėlimas Atsigulkite ant grindų (ant nugaros). Pakelkite klubus, kad jūsų kūnas suformuotų tiesią liniją nuo pečių iki kelių. (A), pakelkite vieną kelį prie krūtinės (B), sugrąžinkite atgal, pakelkite savo kitą […]

views 21695
geriausias pratimas nugaros raumenims
Sportas

Geriausias pratimas nugaros raumenims

Keliai prie krūtinės pratimas lavina nugaros lankstumą ir taip pat ją atpalaiduoja. Šis pratimas nėra jau toks sudėtingas, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jis padės jums gerai jaustis po sodininkystės, namų ruošos darbų ar įtempto darbo prie kompiuterio. Kaip šis pratimas padeda jūsų nugarai Jei kasdien darysite keliai prie krūtinės pratimą, padidinsite savo judesių […]

views 30
Sportas

2 pratimai, suaktyvinantys organizmo savireguliacijos procesą

Osteopatijos tėvas Andrew Taylor Still suprato, jog gyvybingumo pagrindas yra nepertraukiamas judėjimas ir netrukdoma kraujo, limfos bei intersticinio skysčio apytaka. Jei įgyvendiname šias dvi sąlygas, mūsų kūno ląstelės lengviau aprūpinamos maisto medžiagomis ir deguonimi, iš jų pašalinami toksinai. Šiuolaikinis gyvenimo būdas – gyvybingumo priešas nr. 1 Norėdami būti sveiki ir išlaikyti gyvybingumą, turime žinoti, kas […]

views 30
Sportas

Iššūkis skubantiems: 7 minučių trukmės treniruotė visam kūnui

Sakote, kad nuo tobulo pilvuko ir tvirtų tarsi plienas bicepsų jus stabdo tik laiko trūkumas? Metame jums iššūkį ir pristatome vos 7 minučių treniruotę, įdarbinančią visus svarbiausius raumenis, pagreitinančią medžiagų apykaitą ir suteikiančią energijos. Atlikdami ją ne dažniau nei kas antrą dieną, būtinai pasidalinkite rezultatais! Kaip atlikti šiuos pratimus? Kiekvieno pratimo, atliekamo aukštu intensyvumu, trukmė […]

views 32